Матеріально-технічне забезпеченняЗаклад дошкільної освіти ясла-садок №13 розташований в типовій двоповерховій будівлі, загальною площею   2101 м2. Проектна потужність закладу № 13 складає 200 місць. На даний час  функціонують 9  груп: 2 - групи раннього віку, 3 - групи дошкільного віку та 4 інклюзивні групи. Усі групи мають окремі групові приміщення, які поділені на навчальноігрові та спальні зони.  Групові кімнати обладнані необхідним твердим і м’яким інвентарем.

         Територія закладу має огорожу по всьому периметру. Кожна група має окремий ізольований майданчик з зеленими насадженнями. Майданчики для дітей раннього віку знаходяться в безпосередній близькості від входу в приміщення. На спортивному майданчику знаходяться:  яма з піском для стрибків, фізкультурне обладнання для виконання основних рухів.

         На території закладу є пішохідний перехід для вивчення дітьми правил дорожнього руху та осередок сюжетно-рольових ігор для формування соціально-громадянської компетентності.

         Для виконання завдань розумового, екологічного, трудового розвитку дошкільнят виділено місце під городи та квітники.

         У групових приміщеннях створені необхідні умови для якісної організації життєдіяльності дітей. Групи естетично оформлені, затишні, впорядковані меблями відповідно до віку дітей, відповідають гігієнічним та санітарним вимогам. Предметно - ігрове середовище сприяє всебічному розвитку вихованців та відповідає вимогам програми. Ігрові осередки обладнані в достатній кількості навчальним та ігровим матеріалом.

       Медичний кабінет утримується в належному стані і відповідає  вимогам до оформлення. Наявність медикаментів відповідає  переліку надання першої медичної допомоги.  Забезпечений проточною  водою, є кварцова лампа для проведення профілактики захворювань.

       У закладі є необхідна кількість  інвентаря, який промаркований та використовується за призначенням, постійно поповнюється, оновлюється.

       Будівля знаходиться у належному стані і відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Щороку проводиться поточний ремонт усіх приміщень, ревізія вентиляційних та каналізаційних систем. Встановлено лічильники електричної енергії, теплопостачання та холодної води, водонагрівачі.

       У кожній групі є окремі куточки для зберігання посуду.

                 Харчоблок  забезпечений  необхідним технологічним обладнанням, витяжною вентиляцією, електробойлером, холодильниками, морозилкою, жаровою шафою, жаровою  сковородою, електром’ясорубкою, картоплечисткою, електричною плитою.

                Заклад забезпечений комп’ютерною технікою: 1-комп’ютер, 2-ноутбуки, 3-принтери, 1-проектор, 1-музичний центр, 1-акустична колонка. Широко використовується у роботі закладу Інтернет. Створено сайт ЗДО.