БібліотекаБібліотека

Графік роботи бібліотеки

Бібліотека працює щоденно з 8.30 до 17.00, обід з 12.30 до 13.00

День самоосвіти – четвер.

 

Санітарний день – останній день місяця.

 

 

Правила користувачів

1.        Користувачами бібліотечних послуг є: працівники та учні школи і їх батьки. Вони мають право на бібліотечне обслуговування в даній бібліотеці.

2.        Формами бібліотечного обслуговування є: абонемент, читацький зал.

3.        Користувачі бібліотеки мають право отримати безкоштовну інформацію, консультаційну допомогу в пошуках джерел інформації, одержувати в тимчасове користування книги з бібліотечного фонду, брати участь у масових заходах, що проводить бібліотека та бути членом бібліотечного активу.

4.        Користувачі мають право одержати для опрацювання поза бібліотекою одноразово не більше 5 книг терміном 15 днів. Термін користування нових надходжень видань підвищеного читацького попиту, періодикою до 10 днів. Кількість бібліотечних видань, що видаються в читальному залі, не обмежується. Кожна бібліотека                         самостійно визначає  цінність книг, що видаються ними в читальному залі.

5.        Рідкісні та цінні книги, довідкові видання, а також видання, одержані з бібліотек ЦБС, видаються для користування тільки в читальному залі.

6.        У разі відсутності в бібліотечному фонді потрібних видань користувач має право отримати інформацію де можна знайти дану книгу в інших бібліотеках ЦБС.

Приєднані файли

Останнє опубліковане

09.05.2023
Батькам майбутніх першокласників!

Батькам майбутніх першокласників

26.12.2022
Воби-2

В Україні створили чат-бот «Воби2», який в ігровій формі перевіряє що знають діти (віком від 9 років) про безпеку і вчить, як правильно діяти в умовах воєнного стану. Якщо ж чогось не знають, то чат-бот навчить як не опинитися в ситуаціях, які загрожують життю, і як діяти ефективно, навіть потрапивши у скруту. Чат-бот доступний у Telegram (https://t.me/voby2_bot) Над створенням «Воби2» спільно з експертами з безпеки, домедичної допомоги та психологом, працювала команда «Інженерного тижня». Партнери запуску ГО «Асоціація Ноосфера». Серед основних тем чат-боту такі: евакуація; повітряна тривога; поведінка у випадку перебування поряд з місцем вуличних боїв, мінометного та артилерійського обстрілів; мінна (не)безпека; дії у випадку руйнування будинку та потрапляння під завали; перша домедична допомога при подряпинах, саднах, порізах, артеріальній та венозній кровотечах, термічних та хімічних опіках тощо; орієнтація у просторі й передача координат місцезнаходження; перебування в окупації; потрапляння в заручники, виживання; небезпеки, які можуть спіткати після деокупації територій тощо. Діти можуть не тільки здобути корисні знання – серед тих, хто до 15-го грудня, пройде тест і дасть правильні відповіді на всі питання, буде розіграно 5 смартфонів. Більше інформації на сайті https://voby2.com.ua/