БібліотекаБібліотека

Графік роботи бібліотеки

Бібліотека працює щоденно з 8.30 до 17.00, обід з 12.30 до 13.00

День самоосвіти – четвер.

 

Санітарний день – останній день місяця.

 

 

Правила користувачів

1.        Користувачами бібліотечних послуг є: працівники та учні школи і їх батьки. Вони мають право на бібліотечне обслуговування в даній бібліотеці.

2.        Формами бібліотечного обслуговування є: абонемент, читацький зал.

3.        Користувачі бібліотеки мають право отримати безкоштовну інформацію, консультаційну допомогу в пошуках джерел інформації, одержувати в тимчасове користування книги з бібліотечного фонду, брати участь у масових заходах, що проводить бібліотека та бути членом бібліотечного активу.

4.        Користувачі мають право одержати для опрацювання поза бібліотекою одноразово не більше 5 книг терміном 15 днів. Термін користування нових надходжень видань підвищеного читацького попиту, періодикою до 10 днів. Кількість бібліотечних видань, що видаються в читальному залі, не обмежується. Кожна бібліотека                         самостійно визначає  цінність книг, що видаються ними в читальному залі.

5.        Рідкісні та цінні книги, довідкові видання, а також видання, одержані з бібліотек ЦБС, видаються для користування тільки в читальному залі.

6.        У разі відсутності в бібліотечному фонді потрібних видань користувач має право отримати інформацію де можна знайти дану книгу в інших бібліотеках ЦБС. 

             Документообіг

Приєднані файли