Порядок подання заяв про випадки булінгу



Директору ЦЕНТУМ

Миколі Кулиничу

 

ПІП вихованця

 

Заява

Я, Прізвище Ім’я По батькові.

Відповідно до ЗУ «Про звернення громадян» та абзацу 2 статті 9 ЗУ «Про охорони дитинства» звертаюсь за захистом своїх прав та законних інтересів, що були порушені внаслідок булінгу.

 

Виклад фактів, що описують булінг.

 

Відповідно до статті 26  ЗУ «Про освіту», статті 1734 Кодексу України про Адміністративні правопорушення та ЗУ «Про звернення громадян»,  прошу:

  1. Розглянути заяву по суті відповідно та повідомити мене про всі вжиті заходи у відповідь на це звернення.
  2. Скликати комісію з питань розгляду випадків булінгу та повідомити мене про результат проведеного розслідування та вжиті заходи реагування.
  3. Повідомити органи Національної поліції України та Службу справах дітей про випадок булінгу.
  4. Забезпечити у закладі освіти безпечне освітнє середовище, вільне від булінгу.

 

 

Дата                                                           підпис


Останнє опубліковане

25.05.2023
Нова сторінка

Міністерство культури та інформаційної політики України разом з Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки та Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України підготувало ряд інформаційних матеріалів для підвищення рівня обізнаності громадян в питаннях кібербезпеки. А саме: - відеоматеріал «Кібербезпека під час війни» за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1okxTkokfHXH8AY8xBonOZntZLyFiTf-I/view; ; - інфографіки для поширення в мережі інтернет на тему «Захистить ваші дана та гроші від шахраїв» за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1LZ331OyuGT5aDiJeb4QbER2_chwde05-/view ; - текстовий інформаційний матеріал «Захист ваших ґаджетів від шкідливих програм, встановлення надійних паролів та кілька правил з кібербезпеки – заходи обачності, які вбережуть вас від зловмисників, які хочуть заволодіти вашими даними, включно з даними банківських карток і акаунтів у соцмережах» за посиланням: https://docs.google.com/document/d/1fHmHCXt1y1SRaWt7KqNZ- 41N3EkQV19OTNE3REuhXmM/edit# . Принагідно інформуємо, що управління з питань цифрового розвитку розмістило на офіційному вебсайті Львівської обласної військової адміністрації корисні поради та кроки, які можна вжити для забезпечення особистої безпеки в онлайн-середовищі. Ознайомитись з матеріалом можна за посиланням: https://loda.gov.ua/services/text/65940 Враховуючи вищезазначене, з метою допомогти українцям посилити цифрові навички, протистояти сучасним кібератакам та покращити загальний рівень захищеності нашого суспільства від кіберзагроз, просимо Вас посприяти у популяризації даної інформації, зокрема: ● проведенні заходів з ознайомлення громадян, працівників структурних підрозділів та підпорядкованих підприємств, установ щодо сучасних кіберзагроз та можливостей протидії ним; ● розміщенню на вебсайтах, доступних інформаційних платформах та соціальних мережах вищезгадані інформаційні матеріали.