Історія закладу



Центр еколого-  натуралістичної  творчості учнівської молоді Червонограда відкриває свої двері для юних  любителів природи понад 39 років. Змінювалась його назва, проте незмінним залишилось виховання у школярів любові до природи, рідної землі, краю, усього живого, що нас оточує.

 

         Станцію юних натуралістів засновано у 1974 році, у 1998 році станцію юних натуралістів перейменовано в дитячий еколого-натуралістичний  центр, а в 2002 році- в центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді. Основний напрямок роботи –тісний контакт з юннатами шкіл, організація їх відпочинку, обмін досвідом.   Адже  взаємини  з  природою починаються  з  кожного з  нас.

Антуан де Сент –Екзюпері говорив: “Є таке тверде правило: прокинувся вранці, умився, причепурився- і відразу  ж причепур  свою планету.”Людина може бути щасливою  тільки у  співдружності  з  природою,бо ж природа  джерело життєдайності.

Центр еколого-  натуралістичної  творчості учнівської молоді Червонограда відкриває свої двері для юних  любителів природи понад 39 років. Змінювалась його назва, проте незмінним залишилось виховання у школярів любові до природи, рідної землі, краю, усього живого, що нас оточує.

        


Останнє опубліковане

25.05.2023
Нова сторінка

Міністерство культури та інформаційної політики України разом з Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки та Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України підготувало ряд інформаційних матеріалів для підвищення рівня обізнаності громадян в питаннях кібербезпеки. А саме: - відеоматеріал «Кібербезпека під час війни» за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1okxTkokfHXH8AY8xBonOZntZLyFiTf-I/view; ; - інфографіки для поширення в мережі інтернет на тему «Захистить ваші дана та гроші від шахраїв» за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1LZ331OyuGT5aDiJeb4QbER2_chwde05-/view ; - текстовий інформаційний матеріал «Захист ваших ґаджетів від шкідливих програм, встановлення надійних паролів та кілька правил з кібербезпеки – заходи обачності, які вбережуть вас від зловмисників, які хочуть заволодіти вашими даними, включно з даними банківських карток і акаунтів у соцмережах» за посиланням: https://docs.google.com/document/d/1fHmHCXt1y1SRaWt7KqNZ- 41N3EkQV19OTNE3REuhXmM/edit# . Принагідно інформуємо, що управління з питань цифрового розвитку розмістило на офіційному вебсайті Львівської обласної військової адміністрації корисні поради та кроки, які можна вжити для забезпечення особистої безпеки в онлайн-середовищі. Ознайомитись з матеріалом можна за посиланням: https://loda.gov.ua/services/text/65940 Враховуючи вищезазначене, з метою допомогти українцям посилити цифрові навички, протистояти сучасним кібератакам та покращити загальний рівень захищеності нашого суспільства від кіберзагроз, просимо Вас посприяти у популяризації даної інформації, зокрема: ● проведенні заходів з ознайомлення громадян, працівників структурних підрозділів та підпорядкованих підприємств, установ щодо сучасних кіберзагроз та можливостей протидії ним; ● розміщенню на вебсайтах, доступних інформаційних платформах та соціальних мережах вищезгадані інформаційні матеріали.