Сьогодні учні гімназії мали можливість зустрітися з Олегом Малюховим - Воїном, Героєм, батьком учня 6-Б класу.
Дякуємо Вам за вашу відданість, за батьківську любов та мужність, за вміння знайти слова для нас. Ваша сміливість і стійкість - це можливість навчатися, спілкуватися з друзями, бути в колективі. Гордимось кожним Воїном і віримо, що Україна переможе.
Дякуємо за зустріч! Віримо Вам, Воїни Світла і Перемоги!
Слава Україні! Героям слава!
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)