Завдання ЗДО на навчальний рікПріоритетні завдання на 2023-2024 навчальний рік

1.Підвищення якості освітньої діяльності закладу

2. Збереження, зміцнення психічного та фізичного здоровя дітей дошкільного віку в нових соціальних умовах війни

3. Формування соціально-громадянської компетентності дітей шляхом зміцнення національної ідентичності, утвердження позицій громадянина своєї країни, виховання ціннісного ставлення до своєї родини як історії, традицій, культури свого народу.

4. Формування культури українського мовлення між учасниками освітнього процесу як основи формування національно-патріотичних почуттів. Спрямувати діяльність педагогів на формування розмовного мовлення дітей шляхом використання сучасних технологій, розвитку звязного мовлення, акцентувати увагу на підвищенні рівня культури українського мовлення дошкільників.

5.Здійснювати модель інклюзивної освіти  в умовах сучасного закладу дошкільної освіти, удосконалювати освітній процес та командну роботу педагогів та батьків з особливими освітніми потребами.

 

 

Пріоритетні завдання на 2021-2022 навчальний рік

1. Формування у дітей природодослідницького світогляду, в основі якого - усвідомлення дитиною себе як частки природи, відчуття відповідальності за те, що відбувається навколо неї внаслідок її  дій  у довкіллі.

2. Розвиток емоційно-естетичного сприймання та ціннісного ставлення до краси навколишнього світу, формування уявлень про різні види мистецтва та їх характерні особливості, розвиток творчих здібностей і збагачення індивідуального художньо-естетичного досвіду кожної окремої дитинию

3. Продовжити формувати здоровязберігаючу компетентність дітей шляхом активізації рухового режиму та забезпечення доступних знань та умінь про здоровий спосіб життя.

Приєднані файли
Наказ 527 від 06.06.2022.pdf