Матеріально-технічне забезпечення  Дошкільний навчальний заклад  ясла-садок №2 розпочав свою діяльність у 26.06.1962 року.

      Побудований за типовим проектом та розрахований на перебування  75 дітей раннього та дошкільного віку. На даний час функціонує 4 групи:  

      На посаду директора у травні 2016 році, пройшовши конкурс на заміщення вакантної посади завідувача ДНЗ було призначено Крамчанінову Вікторію Вікторівну.

     «Концепцією розвитку ДНЗ на 2016-2021р.р.» були визначені направлення матеріально-технічного забезпечення дошкільного закладу».


Останнє опубліковане

05.04.2024
Відзнака за участь у конкурсі "Гратися і не боятися"

Педагоги та малята нашого закладу взяли участь у конкурсі підтримки ментального здоров’я дітей «Гратися і не боятися» в рамках реалізації проєкту ЮНІСЕФ «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні», який реалізує ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» за підтримки Міністерства освіти і науки України.

27.02.2024
БРАМА- ОНЛАЙН ВАРТА УКРАЇНИ

Діяльність проєкту Брама направлена на захист медіа простору від російської пропаганди, блокування каналів поширення дезінформації, протиправного та заборонен