Вугілля кам’яне
ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

  1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія:

Найменування Замовника : Відділ освіти Червоноградської міської ради

Місцезнаходження Замовника: Україна, 80100, Львівська область, м.Червоноград, просп.Шевченка,19

Ідентифікаційний код замовника : 02144482

Категорія замовника: відповідно до п.3 ч.1 ст 2 ЗУ "Про Публічні закупівлі"

2.  Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):  

 Класифікація за ДК 021:2015: 09110000-3 - Тверде паливо ( Вугілля кам’яне)

  1.  Ідентифікатор закупівлі:
    UA-2023-06-22-014063-a
  2. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі - технічні вимоги до предмета закупівлі

Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики                                предмета закупівлі

 

В місця, де технічна специфікація містить посилання на конкретні марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує продукт чи послугу певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва, вважати вираз «або еквівалент».

  

ТЕХНІЧНА СПЕЦИФІКАЦІЯ

           на закупівлю: код ДК 021:2015 : 09110000-3 - Тверде паливо (Вугілля кам’яне)

 

№ п/п

Найменування

Кіль-кість,

тон

Зольність,

%,

не більше

Загальна волога, %, не більше

1

Вугілля марки Г (Г2) (13-100) (або еквівалент)

28

24,0

8 %

2

Вугілля марки Ж (13-100)

(або еквівалент)

5

 

 

14 %

12 %

або

Вугілля марки Ж (13-100) **

(або еквівалент)

5

 

24 %

8 %

** Для вугілля львівсько-волинського марок Г,Ж

Учасник визначає ціни на товар, який він пропонує поставити за Договором, з урахуванням податків і зборів (обов’язкових платежів), що сплачуються, або мають бути сплачені, витрат на доставку до закладів, зберігання, навантаження, розвантаження, зважування, сплату залізничних тарифів, а також інших витрат.

Поставка повинна бути здійснена Постачальником у робочі дні та години закладу.

Учасник повинен перед кожною поставкою замовленої партії вугілля кам’яного  надати документи щодо якості та зразки даного вугілля кам’яного  для орієнтування представником замовника та звірянням зразків з поставленим в пункт призначення вугілля кам’яного.

 Кожна поставка (відвантаження) вугілля кам’яного  супроводжується посвідченням якості та/або паспортом якості (документом, що засвідчує якість товару). Якщо товар, згідно наданого посвідчення якості/паспорту якості, не відповідає технічним вимогам – замовник не приймає даний товар.

Якісні, кількісні та технічні вимоги до Товару (хімічно-технічні характеристики наведені в межах показників Державних стандартів ДСТУ 7146:2010, ДСТУ 3472-2015).

 Учасники процедури закупівлі в складі тендерної пропозиції надають копію сертифікату генетичних, технологічних та якісних характеристик на вугільну продукцію, що становить предмет закупівлі за даними торгами, який виданий технічним комітетом України по стандартизації ТК 92 «Вугілля та продукти його перероблення» або іншою установою, уповноваженою по сертифікації вугільної продукції, яка акредитована в національній системі управління якості. При цьому, зазначені якісні документи повинні за своїми якісними показниками бути не гірше показників, що передбачені умовами тендерної документації.

Замовник в будь-який час має право звернутися до незалежної лабораторії для підтвердження якості. При невідповідності якості вугілля кам’яного, виявленого шляхом лабораторного аналізу, постачальник зобов’язаний замінити партію та сплатити пеню у розмірі 5% від вартості  неякісної та недостатньої продукції.

Поставка товару здійснюється партіями, що погоджуються сторонами в залежності від фактичної потреби замовника.

Якщо у замовника виникнуть сумніви щодо якості продукції при поставці кожної окремої партії товару, то Замовник має право вимагати проведення незалежної експертизи та лабораторних досліджень щодо якісних та технічних показників товару та їх відповідності вимогам замовника за рахунок Учасника. В такому випадку Учасник зобов’язаний вжити заходів щодо забезпечення доставки проб товару до лабораторії та здійснити оплату відповідних лабораторних досліджень на умовах та у строки, визначені замовником. Замовник залишає за собою право вибору лабораторії, що здійснюватиме дослідження товару щодо технічних та якісних показників.

Учасником може бути запропоновано товар, що є еквівалентом зазначеному вище. В такому випадку цей товар за своїми технічними параметрами повинен відповідати показникам, що визначаються технічним комітетом України ТК-92 або ДП «Укрндівуглезбагачення» (або іншою установою уповноваженою по сертифікації вугільної продукції) при видачі сертифікатів генетичних, технологічних та якісних характеристик на вугілля, що передбачене замовником. Така відповідність (еквівалентність) повинна бути документально підтверджена уповноваженими підприємствами, установами, організаціями відповідно до їх компетенції, та Учасником подано у складі пропозиції відповідну довідку/лист чи інше.

У разі надання еквіваленту необхідно зазначити повні параметри еквівалента.

 

5.Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення визначено Законом України «Про Державний бюджет України на 2023 рік» за КПКВК - 0611021 , відповідно до бюджетного запиту на 2023 рік.

6.Очікувана вартість предмета закупівлі : 299`950,00 грн. з ПДВ          

7.Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено на підставі попередніх ринкових консультацій з метою аналізу ринку, відповідно до  п. 4 ст.4 Закону України  «Про публічні закупівлі» з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою КМУ від 12.10.2022 р. №1178, шляхом моніторингу ринкових цін на аналогічні товари.

8.Процедура закупівлі:

Застосовується процедура - відкриті торги з особливостями .

 

 

Уповноважена  особа                                Турик О.Г.

 


Останнє опубліковане

22.06.2023
ОТРИМАНО ПІДРУЧНИК ІНТЕГРОВАНОГО КУРСУ» «ПІЗНАЄМО ПРИРОДУ»

ОТРИМАНО ПІДРУЧНИК ІНТЕГРОВАНОГО КУРСУ» «ПІЗНАЄМО ПРИРОДУ»

16.05.2023
ОБЛАСНА ГІМНАЗІАДА З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

ОБЛАСНА ГІМНАЗІАДА З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

01.05.2023
НАВЧАЛЬНО-ПОЛЬОВІ ЗБОРИ

НАВЧАЛЬНО-ПОЛЬОВІ ЗБОРИ

01.05.2023
ОБЛАСНА ГІМНАЗІАДА З ФУТБОЛУ

ОБЛАСНА ГІМНАЗІАДА З ФУТБОЛУ

20.06.2022
РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНОЇ ТА ФІНАНСОВОЇ ОСВІТИ «АФЛАТОТ» В ЗАКЛАДАХ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ МІСТА

РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНОЇ ТА ФІНАНСОВОЇ ОСВІТИ «АФЛАТОТ» В ЗАКЛАДАХ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ МІСТА