Відповідно до плану роботи відділу освіти Червоноградської міської ради 24-26 квітня 2024 р. на базі Соснівського ліцею було проведено навчально-польові збори з предмета «Захист України» для учнів 11-их класів. У навчально-польових зборах брали участь юнаки і дівчата Соснівського Ліцею, СЗШ І-ІІІ ступенів №7, СЗШ І-ІІІ ступенів №14 і Сілецька ЗШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Климіва-Легенди. Для проведення занять були запрошені військовослужбовці ЧТЦК та СП, які ознайомили учнів із сучасними зразками стрілецької зброї, мінно-вибуховими пристроями і поділились своїм бойовим досвідом. Ними також було проведено навчання з домедичної допомоги та тактичної медицини з надання допомоги на полі бою.
Серед запрошених гостей був присутній воїн-ветеран ЗСУ, параолімпієць Юрій Бриль, який поділився своїм бойовим досвідом і розповів про свої досягнення на параолімпійських змаганнях в США.
На навчально-польові збори прибули військовослужбовці В/Ч Т-0410, які провели практичні заняття із стройової і тактичної підготовки, ознайомили учнів із зразками стрілецької зброї і мінно-вибуховими пристроями.
Щиро вдячні, воїнам ЗСУ, які навчали наших учнів та захищають нас від ворогів.
Слава Україні! Героям Слава.
Консультант Мирон Кутковський