Послуг з проведення вогнезахисної обробки дерев’яних конструкцій елементів горищ та покрівлі закладів освіти




ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

  1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія:

Найменування Замовника : Відділ освіти Червоноградської міської ради

Місцезнаходження Замовника: Україна, 80100, Львівська область, м.Червоноград, просп.Шевченка,19

Ідентифікаційний код замовника : 02144482

Категорія замовника: відповідно до п.3 ч.1 ст 2 ЗУ "Про Публічні закупівлі"

2.  Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):

 Класифікація за ДК 021:2015: 77220000-8 - Послуги з просочування деревини
(Послуг з проведення вогнезахисної обробки дерев’яних конструкцій елементів горищ та покрівлі закладів освіти)

3  Ідентифікатор закупівлі UA-2023-06-12-002341-a

  1.   Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Для підтвердження якості складу вогнезахисної речовини учасник до тендерної пропозиції надає наступні документи:Сертифікат відповідності, Висновок санітарно-епідеміологічної експертизи, Регламент робіт з вогнезахисту, Протоколи випробувань

  1. Вогнезахист дерев’яних конструкцій має відповідати діючим нормам та вимогам щодо якості даного виду послуг / робіт з вогнезахисту у т. ч. ДБН В.1.1.-7:2016 «Пожежна безпека об'єктів будівництва».Вогнезахист дерев’яних конструкцій речовиною повинен забезпечувати 1 групу вогнезахисної ефективності. Гарантійний термін експлуатації вогнезахисного покриття має складати не менше 5 років, що має підтверджуватися відповідним протоколом.

   Деревина, що оброблена вогнезахисним просочуванням "ДСА 2"або Antifire (чи аналогічна за  фізико-хімічними  характеристиками просочувальна  вогнезахисна речовина), має відповідати вимогам нормативно-правових актів.

Відповідність даним стандартам повинно бути підтверджено наступними якісними характеристиками:

- Група вогнезахисної ефективності – І (перша), оброблена деревина відносится до важкогорючого матеріалу (згідно ГОСТ 16363-98 та ГОСТ 30219-95)

- Група горючості твердих речовин та матеріалів – Важкогорючий матеріал (згідно ДСТУ 8829:2019)

- Коефіцієнт димоутворення – Матеріал з помірною димоутворювальною здатністю (Д2) (згідно ДСТУ 8829:2019)

- Індекс поширення полумя  - І=0, не поширює полум’я поверхнею (згідно ДСТУ 8829:2019)

- Корозійна дія на метал – не гірше 0,1 г/(м2год) – (згідно ДСТУ 8829:2019)

- Токсичність продуктів горіння – мало небезпечна (Т1) (згідно ДСТУ 8829:2019)

- Група займистості – помірно займистий матеріал (В2) (згідно ДСТУ 8829:2019)

- Температура самозаймання просоченої деревини – не менше 450 оС (згідно ДСТУ 8829:2019)

- Термін експлуатації покриття згідно кліматичних випробувань (не менше) років – 5 років (методика № 181-2015 з визначення прогнозованого (очікуваного) строку придатності вогнезахисного покриву (просочення) для дерев’яних та металевих конструкцій яка затверджена ДСНС).

  1. Виконавець надає послуги відповідно до вимог чинного законодавства у т. ч. з дотриманням “Правил з вогнезахисту”, що затверджені Наказом Міністерства внутрішніх справ України 26 грудня 2018 року N 1064 (надалі - “Правила з вогнезахисту”)
  2. Послуги з вогнезахисту виконуються суб'єктами господарювання, які мають відповідну ліцензіюзгідно з вимогами Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності", а також на підставі проектної документації, розробленої і затвердженої згідно з чинним законодавством та з урахуванням вимог Регламенту робіт з вогнезахисту (далі - Регламент) - документа виробника вогнезахисного засобу (ВЗ), у якому визначено технологічні вимоги щодо застосування ВЗ та утримання вогнезахисного покриву (просочування, облицювання).
  3. Деревина, що підлягає вогнезахисту, не має містити будь-яких дефектів, грибкових уражень, обвуглення унаслідок механічної обробки, сторонніх включень, покривів, пофарбування та має бути очищена від пилу та бруду.
  4. У разі застосування ВЗ, на який згідно з Регламентом визначено показники вологості деревини, проводяться відповідні вимірювання, результати яких оформлюються актом визначення вологості деревини (додаток 1 до “Правил з вогнезахисту”).
  5. При просочуванні деревини враховуються її просочувальні властивості. Для важкопросочувальних порід деревини передбачається її попереднє проколювання та/або нанесення додаткових шарів ВЗ.
  6. Загальна площа дерев’яних конструкцій, що підлягають обробці 7092,9 м.кв.

Кошторисні розрахунки повинні здійснюватися з урахування  розміру кошторисної заробітної плати відповідно до рекомендацій Мінрегіонбуду з урахуванням всіх податків, матеріалів, зборів та будь - яких витрат. Ціна тендерної пропозиції визначається виходячи з обсягів послуг на підставі нормативної потреби в трудових та матеріально-технічних ресурсах, з урахуванням поточних цін на них та розрахунку загально-виробничих та адміністративних витрат. Ціни на матеріально-технічні ресурси, що зазначаються в пропозиції учасника, не повинні перевищувати середньоринкові  на дату подання пропозиції.

 

Вимоги до безпеки робіт:

Учасник гарантує, що виконані ним роботи  відповідатимуть вимогам охорони праці, екологічній та пожежній безпеці та захисту довкілля.

Роботи  повинні проводитись в неробочий час та у всякому разі без порушення навчального процесу в закладі.

Обов’язкова наявність у учасника посвідчень працівників про проходження навчання загального курсу з охорони праці на осіб, які забудуть задіяні при виконанні монтажних робіт;

Обов’язкова наявність у учасника посвідчення працівника, який відповідає на підприємстві за охорону праці, та наказ про його призначення;

Обов’язкова наявність у учасника документу, який підтверджує про те, що на підприємстві впроваджена система навчання  вмінню надання першої медичної допомоги потерпілим при настанні нещасних випадків, порядок дій та способи;

Обов’язкова наявність у учасника посвідчень, сертифікатів, або інших документів про проходження навчальних курсів працівників, які мають безпосереднє відношення до виконання робіт підвищеної небезпеки, вмінню надання першої медичної допомоги потерпілим при настанні нещасних випадків, виданих організацією, яка має на це право;

Обов’язкова наявність у учасника посвідчень працівників, які мають відношення до виконання договору, про проходження навчання з питань пожежної безпеки.

Обов’язкова наявність у учасника посвідчень працівників, задіяних осіб при проведенні робіт з монтажу, про проходження спеціального навчання (пожежно-технічний мінімум);

 

Гарантії якості:

Виконавець надає гарантії якості на виконані роботи.      

 

Учасник у складі тендерної пропозиції повинен надати наступні документи:

- Підтверджуючі документи стосовно наявності у Учасника ліцензії щодо виконання робіт  з вогнезахисту (вогнезахисного просочування глибокого чи поверхневого, вогнезахисного обробляння (фарбування, штукатурення, обмотування, облицювання), вогнезахисного заповнення), згідно вимог ПКМУ від 23.11.2016 № 852 «Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення» 

- Копії документів, що підтверджують наявність власного транспорту, необхідного для надання послуг згідно з умовами закупівлі або договору/-ів оренди транспорту тощо чинні протягом всього періоду надання послуг;

 

Інші вимоги:

Режим роботи на об’єкті потребує попереднього письмового узгодження із Замовником.

 Для виконання робіт учасник самостійно за власні кошти забезпечує працівників спецодягом, електроінструментом та його витратними матеріалами, електрообладнанням, підйомними механізмами та іншим необхідним обладнанням, матеріалами та устаткуванням.

Виконавець самостійно відповідає за збереження та цілісність власного обладнання, матеріалів та устаткування на об’єкті Замовника.

Виконавець відповідає за цілісність конструкцій, комунікацій на об’єкті Замовника. У разі пошкодження цих конструкцій та/або комунікацій підрядник повинен  за власний кошт усунути (відремонтувати) ці конструкції та/або комунікації. Учасник вживає усіх заходів щодо збереження майна Замовника.

 У складі тендерної пропозиції Учасник надає гарантійний лист, що після завершення вогнезахисного просочування, підтвердить його відповідність систем шляхом комісійної перевірки із залученням представників третьої сторони – органу з інспектування, що має атестат акредитації на відповідність у сфері інспектування вогнезахисного обробляння (просочування) тощо, виданий Національним агентством з акредитації України, та що за результатами підтвердження відповідності надасть Замовнику акти перевірки відповідності, підписані та скріплені печатками членів комісії, у тому числі третьої сторони (акредитованого органу з інспектування) (Для уникнення можливої змови, Замовник має право на власний розсуд залучати та обирати третю сторону, або не залучати її, для перевірки виконаних робіт (послуг). Якщо Замовник прийняв рішення про залучення Третьої сторони (акредитованого інспекційного органу), то всі витрати, пов’язані з виїздом фахівців інспекційного органу, проведення інспектування та підготовки інспекційної документації покладаються на суб’єкта господарювання, який здійснює роботи (послуги)).                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   

5.Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення визначено Законом України «Про Державний бюджет України на 2023 рік» за КПКВК - 0611021 , 0611010 відповідно до бюджетного запиту на 2023 рік.

6.Очікувана вартість предмета закупівлі : 200 600,00 грн. (двісті тисяч шістсот грн.00коп.) з ПДВ.

7.Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено на підставі попередніх ринкових консультацій з метою аналізу ринку, відповідно до  п. 4 ст.4 Закону України  «Про публічні закупівлі» з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою КМУ від 12.10.2022 р. №1178, шляхом моніторингу ринкових цін на аналогічні послуги.

8.Процедура закупівлі:

Застосовується процедура - відкриті торги з особливостями .

 

 

Уповноважена  особа                                Щеглова Ю.П.


Останнє опубліковане

01.05.2024
НАВЧАЛЬНО-ПОЛЬОВІ ЗБОРИ НА БАЗІ СОСНІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ

НАВЧАЛЬНО-ПОЛЬОВІ ЗБОРИ НА БАЗІ СОСНІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ

01.05.2024
НАВЧАЛЬНО-ПОЛЬОВІ ЗБОРИ НА БАЗІ ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО ЛІЦЕЮ

НАВЧАЛЬНО-ПОЛЬОВІ ЗБОРИ НА БАЗІ ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО ЛІЦЕЮ

30.04.2024
ПРО ПЛАН ДОСТАВКИ ПІДРУЧНИКІВ ДЛЯ 5 КЛАСУ (МОВНО-ЛІТЕРАТУРНА ОСВІТНЯ ГАЛУЗЬ)

ПРО ПЛАН ДОСТАВКИ ПІДРУЧНИКІВ ДЛЯ 5 КЛАСУ (МОВНО-ЛІТЕРАТУРНА ОСВІТНЯ ГАЛУЗЬ)

18.04.2024
ВІДБУВСЯ III ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАНЬ З ФУТЗАЛУ СЕРЕД ЮНАКІВ

ВІДБУВСЯ III ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАНЬ З ФУТЗАЛУ СЕРЕД ЮНАКІВ

12.04.2024
ВІДБУВСЯ III ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАНЬ «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ» З БАСКЕТБОЛУ СЕРЕД ЮНАКІВ ТА ДІВЧАТ

ВІДБУВСЯ III ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАНЬ «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ» З БАСКЕТБОЛУ СЕРЕД ЮНАКІВ ТА ДІВЧАТ