Розклад роботи навчально - тренувальних груп



 

                                                                                                                                                                               РОЗКЛАД навчально - тренувальних груп на 2021-2022 навчальний рік

 

Прізвище тренера

понеділок

вівторок

середа

четвер

п’ятниця

субота

група

місце проведення

1

Баляс О.М.

15.00-17.15

15.00-17.15

 

15.00-17.15

15.00 -17.15

 

БП 1р.н.

ДЮСШ -1

 

Сп.гімнастика

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Бурбан В.В.

 

14.30-16.00

14.30-16.00

14.30-16.00

14.30-16.45

11.20-13.35

ЬП 1р.н.

ДЮСШ -1

 

Сп.гімнастика

15.20-16.50

16.05-17.35

16.05-18.20

16.05-17.35

16.50-18.20

09.00-11.15

БП 2р.н.

 

 

 

16.55-18.25

17.40-19.10

 

17.40-19.10

 

13.40-15.10

ПП 2р.н.

 

 

 

18.30-20.00

 

18.25-19.55

 

18.25-19.55

 

ПП 1р.н.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Рей Г.В.

14.30-16.00

14.30-16.00

14.30-16.00

15.15-16.45

14.30-16.00

09.00-10.30

БП 1р.н.

ДЮСШ -1

 

Сп.гімнастика

16.05-18.20

16.05-17.35

16.05-18.20

 

16.05-18.20

12.10-14.25

БП  2р.н.

 

 

 

18.25-19.55

 

18.25-19.55

18.25-19.55

18.25-19.55

 

ПП 2р.н.

 

 

 

 

17.40-19.10

 

16.50-18.20

 

10.35-12.05

ПП 1р.н.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

Дячок Т.А.

14.25-15.55

 

14.25-15.55

14.15-16.30

14.25-15.55

12.55-15.10

БП 1р.н

ДЮСШ -1

 

Сп.гімнастика

16.00-18.15

16.00-18.15

16.00-18.15

16.35-18.50

16.50-18.15

09.00-11.15

БП 3р.н.

 

 

 

18.20-19.50

 

18.20-19.50

 

18.20-19.50

 

ПП 1р.н.

 

 

 

 

14.25-15.55

 

18.55-20.55

 

11.20-12.50

ПП 1р.н.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

Хомяк О.В

15.35-17.05

 

15.35-17.05

 

15.35-17.05

14.00-13.30

ПП 2р.н.

Стадіон

 

Лег.атлетика

17.10-18.40

16.25-18.40

17.10-18.40

16.25-17.55

17.10-18.40

15.35-17.50

БП 2р.н.

«Шахтар»

 

 

18.45-21.00

18.45-21.00

18.45-21.00

18.00-21.00

18.45-21.00

09.00-12.00

БП 4р.н.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

 

Голеня А.О.

 

16.00-17.30

 

 

16.00-17.30

 

 

15.30-17.00

 

 

ПП 1р.н.

 

ЧНВК №13

 

Баскетбол

 

16.00-17.30

 

16.00-17.30

 

09.00-10.30

ПП 1р.н.

 

 

 

17.35-19.05

 

17.35-19.05

17.35-19.05

17.05-19.20

10.35-12.50

БП 1р.н.

 

 

 

19.10-20.40

17.35-19.50

19.10-20.50

19.10-20.40

19.25-20.55

12.55-15.10

БП 2р.н.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

Степований М.В.

14.30-16.00

 

14.30-16.00

 

14.30-16.00

09.00-10.30

ПП 2р.н.

 стадіон 

Футзал

16.05-17.35

 

16.05-17.35

 

16.05-17.35

10.35-12.05

ПП 2р.н.

ЧЗШ № 1

 

 

17.40-19.55

18.35-20.50

17.40-19.55

18.35-20.50

17.40-19.55

12.10-14.25

БП 3р.н.

 

 

 

 

17.00-18.30

 

17.00-18.30

 

14.30-16.00

ПП 1р.н.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

Сементух В.М.

15.00-16.30

 

15.00-17.15

15.00-16.30

15.00-16.30

09.00-11.15

БП 1р.н.

 стадіон 

 

Футзал

16.35-18.05

17.00-18.30

17.20-19.35

16.35-18.05

16.35-18.05

11.20-13.35

БП 2р.н.

ЧЗШ № 1

 

 

18.10-20.25

18.35-20.05

 

18.10-20.25

18.10-20.25

13.40-15.55

БП 2р.н.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

Устенко В.П.

15.00-16.30

 

15.00-16.30

 

 

09.00-10.30

ПП 1р.н.

ДЮСШ-1

 

Волейбол

16.35-18.05

 

16.35-18.05

 

 

10.35-12.05

ПП 1р.н.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

Шевчук Г.В.

 

17.10-19.25

17.55-19.25

17.10-19.25

16.25-18.40

10.10-12.25

БП 2р.н.

ДЮСШ -1

 

Волейбол

19.30-21.00

19.30-21.00

19.30-21.00

19.30-21.00

18.45-21.00

12.30-14.45

БП 2р.н.

 

 

 

17.55-19.25

15.35-17.05

 

15.35-17.05

 

 

ПП 1р.н.

 

 

Пляжний волейбол

16.20-17.50

 

16.20-17.50

 

14.50-16.20

14.50-16.20

ПП 2р.н.

 

             сумісники

1

Дяків О.Я.

16.50-18.20

 

 

16.50-18.20

 

10.00-11.30

ПП 1 р.н.

ЧСШ № 8

 

Легка атлетика

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Шабля Г.І.

16.00-17.30

 

 

16.00-17.30

 

10.00-11.30

ПП 1 р.н.

ЧСШ № 8

 

Легка атлетика

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Яцинич Л.М.

 

16.10-17.40

 

16.10-17.40

 

14.45-16.15

ПП 1р.н.

ЧЗШ № 5

 

Легка атлетика

 

17.45-19.15

 

17.45-19.15

 

16.20-17.50

ПП 1р.н.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

Салоха Ю.П.

15.40-17.10

15.30-17.00

 

15.30-17.00

 

 

ПП 1р.н.

ЧЗШ № 6

 

Легка атлетика

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

Федаш Р.В.

 

17.00-18.30

 

17.00-18.30

 

10.00-11.30

ПП 1р.н.

ЧЗШ № 12

 

Бавскетбол

 

18.35-20.05

 

18.35-20.05

 

11.35-13.05

ПП 1р.н.

 

Заступник директора з НТР                                                                        О.М.Баляс