Педагоги нашого закладу стали учасника регіонального фестивалю педагогічних ідей
7 травня 2023 року в конференц-залі КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» на регіональний фестиваль педагогічних ідей фахівців дошкільної освіти на тему «Дошкілля - перший крок до НУШ» зібралися педагоги Львівщини, всі, кого хвилює розвиток та модернізація дошкільної освіти, а отже майбутнє нашої країни.
Учасниками конференції стали педагоги закладу дошкільної освіти №2 Червоноградської міської ради: Вікторія КРАМЧАНІНОВА, директор та Зоряна ЖУК, вихователь - методист.

Останнє опубліковане

05.04.2024
Відзнака за участь у конкурсі "Гратися і не боятися"

Педагоги та малята нашого закладу взяли участь у конкурсі підтримки ментального здоров’я дітей «Гратися і не боятися» в рамках реалізації проєкту ЮНІСЕФ «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні», який реалізує ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» за підтримки Міністерства освіти і науки України.

27.02.2024
БРАМА- ОНЛАЙН ВАРТА УКРАЇНИ

Діяльність проєкту Брама направлена на захист медіа простору від російської пропаганди, блокування каналів поширення дезінформації, протиправного та заборонен