Наші досягнення2008, 2009 – Відзначено дипломами за озеленення та кращу територію серед закладів освіти
2011 – Перше місце у міському огляді-конкурсі ігрових майданчиків ДНЗ
2008,2009 – Участь в обласному конкурсі з безпеки життєдіяльності дітей „Діти на дорозі“
2010 – Участь в регіональному проекті „Маленький українець“
2010 – Участь у всеукраїнському конкурсі „Майбутнє країни  - у кожній дитині“
2010 -  Участь в освітньому проекті підготовки дітей до школи „ Завтра в  школу“
2010  – Друге місце в міському конкурсі-огляді медичних кабінетів ДНЗ
 2012  - Переможець обласного конкурсу „Заклад сприяння здоров’ю“
 2012 - Перше місце у міському огляді-конкурсі методичних кабінетів ДНЗ
2012 - 2 місце в Україні у номінації " Центральний вхід ДНЗ" за підсумками фотоконкурсу "Наш ДНЗ найкращий 2012"
2012 - 2 місце в Україні у номінації " Робота з батьками" за підсумками фотоконкурсу "Наш ДНЗ найкращий 2012"
2012 - 3 місце в Україні у номінації " Естетичне оформлення зовнішньої території ДНЗ" за підсумками фотоконкурсу " Наш ДНЗ найкращий 2012"
 2013 - Перше місце у міському огляді-конкурсі спортивних залів ДНЗ
2014 - І місце в обласному етапі огляді-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в дошкільних навчальних закладах України
2017 - І місце у міському конкурсі Web-сайтів ДНЗ та створення єдиного інформаційно-навчального середовища закладу освіти у поєднанні з ресурсами всесвітньої мережі Інтернет 
2021 -участь у дистанційному Всеукраїнському проєкті «Цікава фізкультура», який організовувала Українська федерація «Спорт заради розвитку» спільно з Донецьким інститутом післядипломної педагогічної освіти (м. Краматорськ) 
2021 - участь у  І Всеукраїнському спортивному конкурсі (дистанційно) «Здорова дитина – щаслива родина!», який ініціював Відокремлений структурний підрозділ «Новокаховський політехнічний фаховий коледж Державного університету «Одеська політехніка» у номінації «Мій спортивний та здоровий спосіб життя».
2022 -дитячий оркестр  "Кришталевий передзвін"  групи "Веселка" зайняв 1 місце у Марафоні талантів, музичний керівник Гучок Тетяна Михайлівна.
2022 -дитячий оркестр "Веселка"   став лауреатом  І премії всеукраїнського двотурового багатожанрового фестивалю-конкурсу мистецтв "Перлина України" за підтримки асоціації незалежних митців України благодійного фонду "Допоможемо". 
2022-група "Вишенька" отримала  диплом лауреата ІІ ступеня за хореографічний номер у міжнародному  багатожанровому фестивалі-конкурсі мистецтв і талантів "Осінні фантазії" благодійної організації "Таланти України".
2022 - Липчук Марія та група " Вишенька" ЗДО № 9 отримала диплом лауреата І ступеня номінація "Вокально-хореографічний жанр"  у міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі  "Острів Злагоди" всеукраїнського благодійного фонду " Злагода" Республіки Болгарія
2023 - колектив "Вишенька" ЗДО № 9 виборов першу премію у міжнародному двотуровому конкурсі мистецтв VIRTUOSO у номінації "бальний танець" , музичний керівник Гучок Тетяна Михайлівна.
2023 - танцювальний колектив "Мамині зіроньки" ЗДО № 9  виборов другу премію у Всеукраїнському двотуровому конкурсі мистецтв Оберіг в категорії № 1
2023 - Сікач Роман  та Волобуєва Катерина лауреати І ступеня в Всеукраїнському конкурсі образотворчого мистецтва " Патріотична палітра". Вихователі - Головкевич Л.В. та Попова С.Б.
2023 - ІІ місце Юферова Тетяна Іванівна, практичний психолог ЗДО № 9 у районному етапі Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів "Нові технології у новій школі" у номінації " Корекційно-розвиткові програми" у фаховій категорії " Практичні психологи" ЗДО
2023 - Войтович Мілана, вихованка ЗДО № 9 "Ангелятко", керівник Олена Кондратьєва, нагороджена грамотою Відділу освіти за  активну участь у міському фестивалі молодіжної християнстької пісні "Тобі - моя слава!"

2024 - Войтович Мілана, вихованка ЗДО № 9 "Ангелятко", керівник Олена Кондратьєва, нагороджена дипломом І ступеня за участь у Всеукраїнському багатожанровому конкурсі  " Зірки нового року"  у номінації - естрадний вокал.

2024 -  3 місце в Україні у номінації "Краща декорація (оформлення) актової зали або фойє до зимового свята ЗДО " - 2023  за підсумками фотоконкурсу "Конкурсна зима 2023"

2024 - танцювальний колектив "Горобинка" виборов першу премію у міжнародному двотуровому конкурсі мистецтв Українська традиція  у категорії 1 " Ой гоп черевики"  , музичний керівник Гучок Тетяна Михайлівна.

2024 - колектив "Горобинка" ЗДО № 9 виборов першу премію у міжнародному двотуровому конкурсі мистецтв VIRTUOSO у категорії 1 "Таночок ангелів" , музичний керівник Гучок Тетяна Михайлівна.