Матеріально-технічне забезпеченняТериторія ЗДО має асфальтоване подвір’я, металеву огорожу. Будівля відповідає санітарним нормам.Заклад працює згідно Санітарного регламенту. ЗДО я/с комбінованого типу розрахований на 14 груп, на даний час функціонує 12 груп. На території закладу розміщені і оснащені ігрові майданчики для усіх вікових груп, оснащено спортивними спорудами майданчик для занять фізкультурою.

    Наповнення вікових груп повністю відповідає Санітарному регламенту. Ігрові кімнати облаштовані за тематичними осередками.

    Для повноцінної роботи з дітьми ООП у закладі облаштоваено ресурсну кімнату. Наповнення кімнати повністю задовільняє освітні потреби дітей з ООП. Тут розміщено сухі басейни, гімнастичну стінку, балансири, нумікон та ігри для розвитку.

    Спортивний зал наповнений спортивним інвентарем  для занять фізкультурою. Для забезпечення рухової активності дошкільників є м’ячі, кеглі, мішечки з піском, скакалки, обручі, спортивні тренажери, кільцекиди, мішені.

 Заклад забезпечений засобами пожежогасіння. Проведено повірку вогнегасників. плани евакуації розміщено на кожному поверсі.

Харчоблок та пральня забезпечені необхідною для роботи побутовою технікою.

Опалювальнва система знаходиться у належному стані. Встановлено лічильник теплової енергії, ведеться журнал обліку подачі теплової енергії.

Адміністрація ЗДО я/с №18 комбіноваго типу постійно працює над покращенням матеріально-технічної бази закладу.