Історія школи



Рідна школа... При згадці цього слова у кожного виринають свої щемливі думки і почуття. Ми подумки повертаємось у світ дитинства та юності, згадуємо перші уроки, вечори, зустрічі. Згадуємо друзів, однокласників, вчителів. Усіх тих, хто дав перший досвід, досвід через навчання. Весь цей калейдоскоп, наче у пришвидшеному кіно, пролітає у пам'яті і зупиняється на Першому дзвонику, який пролунав у СЗШ № 10 01.09.1967р.. Про відкриття школи оголосив перший директор Макар Юрій Іванович. Школа була здана у II етапи: ї етап - основне приміщення, II етап - спортивний зал, їдальня. Навчання при великій кількості класів (а їх тоді було 48) проводилось у дві зміни. Макар Ю.І. іде працювати на наукову роботу (Чернівецький університет).

З 1971 - 1987р.р. керівництво школою здійснює Луканюк Михайло Прокопович. Його крилате звернення "Дорогі діти" запало в душу не одному поколінню випускників.

Лапій Віктор Миколайович, маючи три вищі освіти та звання "старшого вчителя", за фахом викладач фізики, здійснює управління навчально-виховним процесом з 1987р. і до сьогодні. Як мудрий керівник, вносить нові технології у навчання та виховання. Основне завдання школи бачить у формуванні успішних випускників, які знайдуть себе у житті. Допомагає йому впроваджувати інноваційні технології команда заступників: Синицька Ольга Степанівна (14 років роботи заступником), Шиба Руслана Петрівна (7років роботи заступником), Моравська Галини Олександрівна (2 роки роботи заступником).

З 1996 р. у зв'язку з великою наповнюваністю школа отримує додаткове приміщення для початкової школи.
З 02.09.2003р. згідно рішення Львівської обласної державної адміністрації школа реорганізована у навчально-виховний комплекс "школа-ліцей". Цьому передувала наполеглива праця вчительського колективу та результативність досягнень учнів. Пройшовши відбір, обдаровані 9 кл. були зараховані у ліцейні класи: економічний (вч. Шажко В.Є), комп'ютерних технологій (вч. Кузик С.В.). Учні 7 кл. - у класи ранньої профілізації, де вводяться нові спецкурси, факультативи з математики "Математика в логічних вправах", інформатики "Основи комп'ютерної мови", "Основи комп'ютерного діловодства", "Новітні технології проекту Intel", з англійської мови "Елементи комп'ютерної іноземної мови".

Історія школи нараховує 39 років. Протягом цих довгих і одночасно швидкоплинних років у школі працювало 237 педагогів.

З 1967 р. працює вчителем фізвиховання Мельничук С.В.

Закінчили школу і повернулись до неї вже вчителями

Лобащук Г.П. (вч. укр. мови)

Воєвода Н.С. (вч. математики),

Моравська Г.О. (заступник директора, вч. математики),

Шакун О.Р. (вч. біології),

Бусько Л.М. (вч. укр. мови),

Криштопа О.І. (вч. укр. мови),

Шажко Н.Й. ( вч. географії),

Затолоцька Г.І. ( вч. музики).

Кантор II. (вч. ДПЮ, фізкультури),

Фесина Т.Я. (вч. фізкультури),

Колочун О.В. (вч. англ. мови),

Константа М.С. (вч. поч. класів),

Князєва В.Г. (вч. зар. літ.),

Герус М.С. (вч. музики),

Прачун С.С. (вч. поч. класів),

Гуменюк С.М. (вч. поч. класів),

Губко Л.В. (вч. математики).

З 2004р. заклад перейменовано у Червоноградський навчально-виховний комплекс №10. Заклад працює на перспективу. Ми забезпечуємо умови для зростання і творчого розвитку усіх учасників навчально-виховного процесу (вчителів, батьків, учнів), організовуємо безперервну наукову освіту кожного, формуємо активну позицію, спонукаємо до творчого пошуку. Співпраця з вузами, громадськими організаціями дає високі результати.

Школа-ліцей працює над формуванням інтелектуального розвитку учнів. Цьому сприяють "Програма розвитку ЧНВК № 10 2004-2009р.р.", програма "Інтелект", творчі звіти кафедр, предметні тижні, місячники знань. Створено спілку обдарованих учнів "Шан(с)", реорганізовуються органи учнівського самоврядування: на базі учнівського парламенту створюється рада менеджменту.

У школі працють два комп'ютерних кабінети, проведено кабельне телебачення та Internet.