Технічне обслуговування та перезарядка вогнегасників
ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

  1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія:

Найменування Замовника : Відділ освіти Червоноградської міської ради

Місцезнаходження Замовника: Україна, 80100, Львівська область, м.Червоноград, просп.Шевченка,19

Ідентифікаційний код замовника : 02144482

Категорія замовника: відповідно до п.3 ч.1 ст 2 ЗУ "Про Публічні закупівлі"

2.  Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):

Класифікація за ДК 021:2015: 50610000-4 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнання (Технічне обслуговування та перезарядка вогнегасників)

  1. Ідентифікатор закупівлі UA-2023-06-19-002929-a

 4.   Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Технічне обслуговування та перезарядка вогнегасників (ДК 021:2015: 50610000-4 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнання)

 

Строки надання послуги – впродовж 2023 року згідно заявок. Термін виконання кожної окремої заявки - впродовж 10 (десяти) робочих днів від дати отримання від замовника заявки. Технічне обслуговування здійснюється за адресою Замовника на місці

Місце дислокації об'єктів - м. Червоноград, згідно дислокації закладів освіти. На кожному вогнегаснику вказане маркування та належність до підрозділу підприємства.

Гарантійний термін – 1 (один) рік з дати надання виконавцем послуги з технічного обслуговування вогнегасників замовника.

Загальна вартість надання послуги з технічного обслуговування вогнегасників повинна включати вартість технічного опосвідчення вогнегасника, заміни вуглекислоти / вогнегасного порошку, при необхідності, вартість заміни запірно-пускового пристрою вогнегасника, манометра, штока, кільця, трубки, раструба, шланга та інших комплектуючих до вогнегасників, а також вартість усіх витратних матеріалів, обладнання, інструментів тощо, що будуть використані під час надання послуги, проведення будь-яких супровідних робіт / послуг, необхідних для надання послуги, проведення тестувальних / технічних вимірювань.    

Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, а саме:

-  Ліцензію(ї) на провадження господарської діяльності з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення (провадження робіт з технічного обслуговування первинних засобів пожежогасіння);

- Дозвіл ДЕРЖПРАЦІ виконувати роботи підвищеної небезпеки, а саме заповнення, злив балонів із зрідженим газом;

- Дозвіл ДЕРЖПРАЦІ експлуатувати машини, механізми, устаткування підвищеної небезпеки, а саме посудини, що працюють під тиском понад 0,05 МПа (балони з двоокисом вуглецю);

- Дозвіл Державної служби України з питань праці виконувати роботи підвищеної небезпеки: випробування гідравлічні посудин, що працюють під тиском понад 0,05 МПа.;

- Скан-копія сертифікату відповідності вимогам вогнегасних речовин, призначених для зарядки вогнегасників.

 

5.Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення визначено Законом України «Про Державний бюджет України на 2023 рік» за КПКВК - 0611021 , 0611010 відповідно до бюджетного запиту на 2023 рік.

6.Очікувана вартість предмета закупівлі : 179000,00 грн.(сто сімдесят девять тисяч грн.00коп.) з ПДВ.

7.Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено на підставі попередніх ринкових консультацій з метою аналізу ринку, відповідно до  п. 4 ст.4 Закону України  «Про публічні закупівлі» з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою КМУ від 12.10.2022 р. №1178, шляхом моніторингу ринкових цін на аналогічні послуги.

8.Процедура закупівлі:

Застосовується процедура - відкриті торги з особливостями .

 

 

Уповноважена  особа                                Щеглова Ю.П.


Останнє опубліковане

22.06.2023
ОТРИМАНО ПІДРУЧНИК ІНТЕГРОВАНОГО КУРСУ» «ПІЗНАЄМО ПРИРОДУ»

ОТРИМАНО ПІДРУЧНИК ІНТЕГРОВАНОГО КУРСУ» «ПІЗНАЄМО ПРИРОДУ»

16.05.2023
ОБЛАСНА ГІМНАЗІАДА З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

ОБЛАСНА ГІМНАЗІАДА З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

01.05.2023
НАВЧАЛЬНО-ПОЛЬОВІ ЗБОРИ

НАВЧАЛЬНО-ПОЛЬОВІ ЗБОРИ

01.05.2023
ОБЛАСНА ГІМНАЗІАДА З ФУТБОЛУ

ОБЛАСНА ГІМНАЗІАДА З ФУТБОЛУ

20.06.2022
РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНОЇ ТА ФІНАНСОВОЇ ОСВІТИ «АФЛАТОТ» В ЗАКЛАДАХ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ МІСТА

РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНОЇ ТА ФІНАНСОВОЇ ОСВІТИ «АФЛАТОТ» В ЗАКЛАДАХ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ МІСТА