меблі для дитячого садка
ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

 1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія:

Найменування Замовника : Відділ освіти Червоноградської міської ради

Місцезнаходження Замовника: Україна, 80100, Львівська область, м.Червоноград, просп.Шевченка,19

Ідентифікаційний код замовника : 02144482

Категорія замовника: відповідно до п.3 ч.1 ст 2 ЗУ "Про Публічні закупівлі"

2.  Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):  

  Класифікація за ДК 021:2015: 39160000-1 - Шкільні меблі (Меблі для дитячого садка)

 1.  Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-08-01-011756-a       
  4.   Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:                                     Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі - технічні вимоги до предмета закупівлі

В місцях де технічна специфікація містить посилання на конкретні марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує продукт чи послугу певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва, вважати вираз «або еквівалент».

У зв’язку із тим, що вичерпний опис усіх необхідних характеристик щодо предмету закупівлі скласти неможливо, то в місцях де технічна специфікація містить посилання на стандартні характеристики, технічні регламенти та умови, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язані з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними, європейськими стандартами, іншими спільними технічними європейськими нормами, іншими технічними еталонними системами, визнаними європейськими органами зі стандартизації або національними стандартами, нормами та правилами, біля кожного такого посилання вважати вираз «або еквівалент». Таким чином вважається, що до кожного посилання додається вираз «або еквівалент».

У разі встановлення вимоги замовником маркування, протоколи випробувань та сертифікати вони повинні бути видані органами з оцінки відповідності, компетентність яких підтверджена шляхом акредитації або іншим способом, визначеним законодавством.

Якщо замовник посилається в тендерній документації на конкретні протоколи випробувань, він зобов’язаний прийняти протоколи випробувань, що підтверджують відповідність еквівалентним вимогам та видані органами з оцінки відповідності, компетентність яких підтверджена шляхом акредитації або іншим способом, визначеним законодавством. Закупівля даного виду товару обґрунтована своїми якісними та технічними характеристиками, які найбільше відповідають вимогам та потребам замовника.

ТЕХНІЧНА СПЕЦИФІКАЦІЯ                                                                                                                           На закупівлю: код ДК 021:2015:39160000-1 - Шкільні меблі ( меблі для дитячого садка)(заповнюється Учасником та додається до тендерної пропозиції)

Найменування, що пропонується

Кількість, од. виміру

Країна

походження

Виробник товару та його адреса

Учасник зазначає перелік меблів згідно специфікації

 

 

 

1.

 

 

 

2.

 

 

 

3.

 

 

 

 

 

 

 

*У разі, коли Учасник закуповує товар у дистрибютора або дилера тощо, він зазначає організацію, в якої закуповує товар.

 

ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ

На закупівлю: код ДК 021:2015: 39160000-1 - Шкільні меблі

(меблі для дитячого садка)

Орієнтовне зображення

Опис товару

 

Кіль-кість,

шт

 

1.Стілець дитячий з натуральної деревини, сидіння МДФ, ростова група №2                                                                                       Габаритні розміри: 280х290х570 мм.                                      Висота сидіння: Н-300 мм. 
Стійки виготовлені з брусу (сосна) розміром 30х30 мм. Перемички виготовлені з рейки 18 мм. Стійка та перемички покриваються акриловим лаком на водній основі. Сидіння виготовлене з фарбованої МДФ товщиною 10 мм.
Колір МДФ: жовтий, синій, зелений, червоний.

17

 

2.Стілець дитячий з натуральної деревини, сидіння МДФ, ростова група №3

Габаритні розміри: 300х310х645мм.                                          Висота сидіння: Н-340 мм.  
Корпус виготовлений з соснового брусу 30х30 мм. Перемички виготовлені з соснового щита товщиною 18 мм. Корпус та перемички покриваються акриловим лаком на водній основі. Сидіння виготовлено з фарбованої МДФ товщиною 10 мм.
Колір МДФ: жовтий, синій, зелений, червоний.

98

 

3.Лава дитяча для роздягальні з заокругленими кутами
Габаритні розміри: 1200х300х300 мм. 

Вага: 8,22 кг.
Матеріал: ламінована ДСП товщиною 16 мм. Сидіння оклеєно крайковою стрічкою ПВХ товщиною 1 мм; інші частини оклеєні крайковою стрічкою ПВХ товщиною 0,5 мм.

Можливі комбінації кольорів: лайм/жовтий, синій/жовтий, дуб молочний.

14

Для підтвердження відповідності тендерної пропозиції учасника технічним, якісним кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, встановленим замовником учасник повинен надати наступні документи:

 • Повна копія висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи, виданого уповноваженим сертифікаційним органом України, на відповідність запропонованих меблів, вимогам діючого санітарного законодавства та діючим в Україні державним нормам та стандартам, зокрема ДСТУ ГОСТ 22046:2004, ДСТУ ГОСТ 16371:2016, ДСТУ prEN 1729-1:2004, ДСТУ ENV 1729-2:2004, ДСТУ ГОСТ 19917:2016, ГОСТ 12029-93, ГОСТ 11015-93, ГОСТ 11016-93, засвідчені печаткою (у разі наявності)  та підписом уповноваженої особи виробника.

У разі якщо такий висновок виданий не на ім’я учасника, необхідно надати лист-згоду від власника такого документу на використання його в публічних закупівлях.

 • Повна копія сертифікату відповідності, що виданий органом з сертифікації, яким підтверджується відповідність Товару, що пропонується учасником, діючим в Україні державним нормам та стандартам, зокрема ДСТУ ГОСТ 22046:2004, ГОСТ 11015-93, ГОСТ 11016-93, ДСТУ ГОСТ 19917:2016, засвідчені печаткою (у разі наявності)  та підписом уповноваженої особи виробника;
 • Повна копія звіту санітарно-гігієнічної оцінки результатів лабораторних досліджень проб, виданого акредитованою НААУ лабораторією на відповідність меблів безпеці для здоров’я людини, а саме вимогам ДСаНПіН «Полімерні та полімервмістні матеріали, вироби і конструкції, що застосовуються у будівництві та виробництві меблів. Гігієнічні вимоги»  затвердження Наказ МОЗ України від 29.12.2012 р. №1139 зареєстрованим Мін'юстом України 09.01.2013 р. за №87 22565919., НРБУ-97 «Норми радіаційної безпеки України».
 • Повна копія висновків державної санітарно-епідеміологічної експертизи, на відповідність матеріалів (ДСП, фурнітура, труба, крайки, лак, клеї, HPL тощо), з яких виготовляються меблі, вимогам діючого санітарного законодавства.
 • Лист – підтвердження господарських відносин від виробника ламінованого ДСП на ім’я виробника готової продукції про підтвердження використання сертифікатів та гарантію вчасної поставки відповідного кольору ламінованого ДСП, що вказано в технічному завданні до даної закупівлі. Лист - підтвердження має містити чіткий перелік декорів (кольорів), із гарантією їх вчасної поставки.
 • Копію сертифікату на систему управління охороною здоров’я та безпекою праці. Вимоги та настанови щодо застосування ДСТУ ISO 45001:2019 виробника меблів, засвідченого печаткою (у разі наявності)  та підписом уповноваженої особи виробника.
 • Копію сертифікату на систему управління безпекою ланцюга постачання ДСТУISO 28000:2008, засвідченого печаткою (у разі наявності)  та підписом уповноваженої особи виробника. 
 • Копію сертифікату на систему якості ДСТУ EN ISO 9001:2018 виробника меблів, засвідчена печаткою (у разі наявності)  та підписом уповноваженої особи виробника;
 • Копію сертифікату на систему якості ДСТУ ISO 9001:2015 виробника меблів, засвідчена печаткою (у разі наявності)  та підписом уповноваженої особи виробника
 • Копію сертифікату на систему екологічного менеджменту ДСТУ ISO 14001:2015 виробника меблів, засвідчена печаткою (у разі наявності)  та підписом уповноваженої особи виробника;
 • Якщо Учасник не є виробником меблів, надати Авторизаційний лист від виробника меблів, виданий на ім'я Учасника з вказанням номеру закупівлі, предмету закупівлі та назви замовника, гарантійних зобов'язань виробника та наявності сервісних центрів виробника на території України (вказати адресу, контактний телефон);
 • Кольорова скан-копія оригіналу документу, який підтверджує відносини з виробником меблів (дистриб’ютором, дилером) на продукцію, яка є предметом закупівлі (дилерська угода та/або дистриб’юторский договір) що здійснює його реалізацію та постачання на території України;

Замовник залишає за собою право для прийняття остаточного рішення вимагати від переможця аукціону в термін 5-ти робочих днів безкоштовно надати зразки товарів, які планують постачатись, про що у складі пропозиції надається підтвердження. У разі невідповідності

5.Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення визначено Законом України «Про Державний бюджет України на 2023 рік» за КПКВК - 0611010 , відповідно до бюджетного запиту на 2023 рік.

6.Очікувана вартість предмета закупівлі : 85500,00 грн. (вісімдесят пять тисяч пятсот грн. 00коп.)  з ПДВ          

7.Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено на підставі попередніх ринкових консультацій з метою аналізу ринку, відповідно до  п. 4 ст.4 Закону України  «Про публічні закупівлі» з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою КМУ від 12.10.2022 р. №1178, шляхом моніторингу ринкових цін на аналогічні товари.

8.Процедура закупівлі:

Застосовується процедура - відкриті торги з особливостями .

 

Уповноважена  особа                                Турик О.Г.

 


Останнє опубліковане

06.06.2024
ВИШКІЛ ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ ПРЕДМЕТА ЗАХИСТ УКРАЇНИ ТА КЕРІВНИКІВ ГУРТКІВ СОКІЛ «ДЖУРА»

ВИШКІЛ ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ ПРЕДМЕТА ЗАХИСТ УКРАЇНИ ТА КЕРІВНИКІВ ГУРТКІВ СОКІЛ «ДЖУРА»

05.06.2024
ЗАПРОШУЄМО НА ОБЛАСНИЙ ФЕСТИВАЛЬ

ЗАПРОШУЄМО НА ОБЛАСНИЙ ФЕСТИВАЛЬ "РОБОТОТЕХНІКА ТА ПРОГРАМУВАННЯ: СЬОГОДЕННЯ І МАЙБУТНЄ" У М. ЧЕРВОНОГРАД!

22.05.2024
ВІДБУВСЯ МІЖШКІЛЬНИЙ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОЇ ГРИ

ВІДБУВСЯ МІЖШКІЛЬНИЙ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОЇ ГРИ "СОКІЛ" ("ДЖУРА")

20.05.2024
Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 11 класу у 2023-2024 н.р.

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 11 класу у 2023-2024 н.р.

03.05.2024
ВІДБУЛИСЯ ОБЛАСНІ ЗМАГАННЯ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

ВІДБУЛИСЯ ОБЛАСНІ ЗМАГАННЯ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ