Про зарахування вихованців до гуртківhttphttps://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfM8CStckTJAfNJvfhfNaSUxIa5_t0w7I8fb_Z8BADHe-oYlA/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0s://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfM8CStckTJAfNJvfhfNaSUxIa5_t0w7I8fb_Z8BADHe-oYlA/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0

Успішне майбутнє Вашої дитини починається в дитинстві та юності!

Успішне майбутнє Вашої дитини починається вже сьогодні!

Будинок дитячої та юнацької творчості м.Соснівки  Червоноградської ТГ оголошує набір учнів у різноманітні гуртки!

Матусі та татусі, бабусі та дідусі, хрещені батьки та всі-всі родичі, зверніть увагу: навчання в гуртках безкоштовне! А дозвілля та позакласний час дітей сповнений добрими, корисними справами, знаннями, радістю, подорожами, конкурсами, знайомствами з новими друзями!

Відвідуючи заняття, гуртківці розвивають свої творчі задатки, здібності й обдарування, набувають соціальних та інтелектуальних компетенцій. Дітям шкільного віку пропонуємо заняття в гуртках різних напрямків орієнтовно двічі на тиждень.

Тривалість 1 заняття – до 2 годин.

Викладання в гуртках безкоштовне. Матеріалами й інструментами для занять дітей забезпечують батьки. Виготовлені власноруч творчі роботи вихованці мають право залишити собі.

Із Вами працюватимуть і творитимуть наші педагоги-фахівці!

Не баріться записатися у гуртки! Кількість місць обмежена!


Останнє опубліковане

27.02.2024
БРАМА- ОНЛАЙН ВАРТА УКРАЇНИ

БРАМА- ОНЛАЙН ВАРТА УКРАЇНИ Для блокування того чи іншого джерела необхідно надсилати скарги і чим більше буде скарг, тим більша вирогідність того, що джерело буде заблоковано. Саме із цією метою ми пропонуємо нашим користувачам стати частиною «BRAMA». https://t.me/+rPL5V0CMx0NlOTky Діяльність проєкту Брама направлена на захист медіа простору від російської пропаганди, блокування каналів поширення дезінформації, протиправного та забороненого контенту. Також, метою проєкту є покращення медіа-грамотності українців, зменшення впливу пропаганди на суспільство та популяризація безпечного поводження в мережі інтернет.

30.11.2023
Нова Платіжна безпека: основні поради від Кіберполіціїсторінка

Платіжна безпека: основні поради від Кіберполіції

30.11.2023
Сторінка в Фейсбуці

Будинок дитячої та юнацької творчості м.Соснівка

30.11.2023
Проект Кіберполіції «StopRussia|MRIYA!»

Проект Кіберполіції «StopRussia|MRIYA!»

30.11.2023
Кібербулінг

На жаль, діти з особливими освітніми потребами часто потерпають від булінгу та кібербулінгу. Діти, батьки та вчителі повинні бути готовими до цього явища, щоб попередити та вчасно ліквідувати. Слово «булінг» означає утиск, дискримінацію, цькування та інші види жорстокого ставлення однієї дитини або групи дітей до іншої.