Історія закладу                            Будинок дитячої та юнацької творчості м.Соснівки

     Будинок школяра (тепер БДЮТС) вперше прийняв дітей у січні 1994 року. На той час працювало двадцять гуртків різноманітного профілю. Першим директором стала Футиш Тетяна Олександрівна. Спочатку більшість гуртків займалося  на базі усіх трьох шкіл міста. Перший колектив складався з людей різних за професією та віком. А починали: Кучмінський  Петро Васильович, Перелигіна Марія Іванівна, Панфьорова Ольга Петрівна, Галащук  Ірина Степанівна, Виноградська Ганна Олександрівна та ін.  Будинок школяра швидко полюбився юним соснівчанам. Тут через мережу гуртків та секцій діти мали змогу вибрати собі заняття до душі, розвинути свої здібності, фізичні якості, цікаво і корисно провести вільний час та отримати початкові професійні знання. На той час в різних гуртках та секціях займалося біля тисячі дітей віком від 5 до 13 років. Секція вільної боротьби (керівник Абрамов Л.О.) була найбільш популярною серед підлітків. Її вихованці займали призові місця на  обласних та всеукраїнських  турнірах.  Гурток кераміки  вів заслужений вчитель Бучинський  С.Л. Багато його вихованців у майбутньому стали художниками. Позашкільним закладом керували: Баглаєвич С.М., Щербань Н.І. 

        З червня 2000 року колектив очолив Слука Степан Іванович. У 2005 році Будинок школяра було перейменовано в Будинок дитячої та юнацької творчості м.Соснівки.

                            


Останнє опубліковане

17.01.2022
Обласний шаховий турнір в Новояворівську

!9.12.21р шаховий гурток БДЮТ м Соснівки приняв участь в обласному шаховому турнірі до дня Миколая в Новояворівську - в напруженій боротьбі соснівчанин Годісь Віталій виконав 4 розряд. Маковець Дмитро 3р- 3 місце

17.01.2022
Обласний шаховий турнір до дня Андрія Первозванного в м Соснівці .

В БДЮТ м Соснівки було проведено обласний шаховийтурнір серед дітей 2011р.н і молодших.В змаганнях брали участь 66 шахістів зі Львова,Бродів,Жовкви,Сокаля,Червонограда та Соснівки.

17.01.2022
Обласний шаховий турнір БДЮТС "Різдвяні зустрічі"

БДЮТ м Соснівки - 9.01.22р було проведено обласний шаховий турнір "Різдвяні Зустрічі"(")!) р.н. і мол) В якому прийняли участь 68 учасників зі Львова,Городка, Ноовояворівська,Жовкви,Червонограда,Сокаля і Радехова, і також вихованці Соснівського шахового гуртка "Фортеця". В напруженій боротьбі Соснівчани досить непогано виступили. Початківець Грицак Матвій - 2014р.н-1м, 4розряд- Тюрін Денис- 2014р.н-- 2м,3р- Маковець Діма(2010р.н)- 2м, 2розряд- Альохін Матвій(2010р.н)- перше місце, 1розряд- Кіпень Святослав(2013р.н)- 4 місце.

18.11.2021
Нова сторінка

І місце Велінський Назар, міжнародний турнір з вільної боротьби м.Гдиня (Польща) заслужений тренер України, керівник гуртка Андрій Кушнір