Семінар учителів іноземних моввідбувся на базі Поздимирської гімназії. Тема :«Використання квестів на уроках іноземної мови», під час якого педагоги Покотило Г.В. і Гуменюк М.М. поділилися досвідом роботи, провели практичне заняття «Цікаві завдання для квестів». Поліна Маркевич, консультант ЧЦПРПП, наголосила на важливостях використання квестів на уроках іноземної мови, практичному застосуванню та методах оцінювання учасників, їх заохоченні до участі та самооцінюванні результатів своєї діяльності. Підсумком заняття був патріотичний квест «Шляхами повстанців»( локація «Гніздо Яструба», організатор Марія Бойко)

Останнє опубліковане

27.02.2024
КОРОК ЖИТТЯ

Сьогодні розпочали акцію, щоб допомогти пацієнтам з легеневою гіпертензією, а також виявити турботу про навколишнє середовище

27.02.2024
БРАМА - ОНЛАЙН

Діяльність проєкту Брама направлена на захист медіа простору від російської пропаганди, блокування каналів поширення дезінформації, протиправного та заборонен

23.02.2024
ОБМІН ЗНАННЯМИ

відбувся на уроці української літератури( вчитель Михалюк Н.Г.) . До п'ятикласників завітали учні 4 класу ( вчителька Гук Л.В.) . Разом дізналися 10 цікавих фактів про Лесю Українку , а від своїх старших друзів почули казки , які варто прочитати дітям та дорослим.

22.02.2024
РЕЗУЛЬТАТИ - ПОПЕРЕДУ

Учні 4 класу вважають, що успішно пройшли сьогодні онлайн-квест до Дня рідної мови " Слідами слів". Тепер разом з учителькою Лесею Гук чекають результатів.

21.02.2024
ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ

став стартом методичного тижня, який проведуть педагоги, що причетні до звеличення рідного слова .