Вибори Голови шкільного учнівського парламенту22 вересня в Борятинській гімназії відбулися вибори Голови шкільного учнівського парламенту. Відповідно до Положення про вибори учнівського самоврядування кандидатом на цю посаду міг стати будь-який учень школи 5-9 класів , який має авторитет у класі та школі. Впродовж тижня учні школи пропонували кандидатів на посаду Голови шкільного учнівського парламенту. Лідерами перегонів стали троє учнів – Футиш Дарина (7 клас), Стронціцька Анастасія ( 7 клас), Булик Максим (7 клас ). Кандидати на посаду Президента школи вели агітацію, презентували свою програму, план дій на найближчий час. Вибори пройшли демократично і за підсумками голосування Головою учнівського парламенту більшістю голосів було обрано ученицю 7 класу Стронціцьку Анастасію. Вітаємо новообраного президента з перемогою, бажаємо йому впровадити демократичну політику порозуміння та поваги, яка сприятиме демократизації життя школи.

Останнє опубліковане

27.11.2023
До Дня жертв пам'яті ГОЛОДОМОРІВ

«ЗАПАЛИ СВІЧКУ ПАМ’ЯТІ – ПОДІЛИСЬ ТЕПЛОМ З ЗАХИСНИКОМ». ДО 90-Х РОКОВИН ГОЛОДОМОРУ В УКРАЇНІ ЗАПУСТИЛИ СОЦІАЛЬНУ АКЦІЮ. Традиційно кожної четвертої суботи листопада вшановуємо жертв Голодомору 1932-1933 років. Цьогоріч ця дата припадає на 25 листопада. До Дня пам’яті жертв Голодомору Український інститут національної пам’яті ініціює акцію «Пам’ятай про жертв Голодомору. Підтримуй тих, хто бореться за Україну».

17.11.2023
"Свято ОСЕНІ"

У Борятинській гімназії 16 листопада учні 2-3класів святкували "Свято Осені". Королева Осінь Всіх до столу просить. Всіх без винятку частує Й для Зими запас готує.

17.11.2023
Проект Кіберполіції «StopRussia|MRIYA!»

«Проект Кіберполіції «StopRussia|MRIYA!», можна переглянути за покликанням: https://prpravda.in.ua/107/4458- 4458.html «Платіжна безпека: основні поради від Кіберполіції в рамкахкомпанії», можна переглянути за покликанням: https://prpravda.in.ua/107/4457-4457.html

29.09.2023
Всеукраїнський проект

З метою сприяння руховій активності учнівської молоді, у Борятинській гімназії відбулися фізкультурно - спортивні заходи в межах Всеукраїнського проекту "Пліч-о-пліч "