До уваги батьків майбутніх першокласників!Дирекція школи запрошує на навчання майбутніх першокласників! З 04 квітня 2022 року до 31 травня 2022 року проводиться прийом заяв та документів для зарахування дітей до 1-го класу.

 

Що потрібно взяти для надання документів дитини до 1 класу:

1. Заява батьків про зарахування дитини у 1 клас (заяву батьки напишуть в день подання документів).

2. Копію свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа)

3. Копію ідентифікаційного коду дитини

4. Медична довідка форма № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду»/орігінал/

5. Мати при собі документ, що встановлює особу заявника /оригінал/

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновником - територія села Борятин , село Бережне, село Рудка Червоноградського району, Львівської області.

Шкільна родина чекає зустрічі з вами!


Останнє опубліковане

21.09.2022
День миру

Сьогодні, 21 вересня відзначається Всесвітній день миру. Мир-найвища цінність на Землі,найбільше щастя.В умовах миру і тиші люди мають можливість розвиватися,зростати,творити . Миру в усьому- миру в сім'ях,миру в серцях,миру в нашій рідній Україні. Ми, учні 1 класу, бажаємо всім чистого і мирного неба, тиші і спокою,віри і надії у перемогу

25.05.2022
Участь у конкурсі «Ми з України»

Учні 4 класу взяли участь у конкурсі «Ми з України» —присвячений нашій Батьківщині та її людям. Його мета — розповісти учням про унікальність України та українців, якими варто пишатися. Виконуючи завдання конкурсу, школярі дізналися безліч цікавинок про географічні особливості нашої країни, архітектурні надбання та людей, які її прославляють.