День Героїв
23 травня українці відзначають День Героїв - щорічне свято, запроваджене на честь усіх захисників нашої країни, які боролись та продовжують боротись за рідну землю протягом не одного століття. 

Сьогодні, так символічно, в День Героїв???????? до нас в школу завітав Герой війни, ветеран і футболіст з команди ''Pokrova Lviv AMP Football '' Валентин Осовський, позивний "ОСА".
Валентин вже не вперше відвідує нашу школу, минулого року, коли він проходив реабілітацію в Соснівському реабілітаційному центрі, разом з іншими Героями приймав участь в Іграх Незламних ???????????????? з учнями нашої школи. А тепер Валентин є активним гравцем у Львівському ФК "Покрова АМР".
Валентин Осовський розповів учням про свій бойовий досвід, про життя після ампутації ноги, про велике значення спорту у житті людини, про футбол "НЕЗЛАМНИХ", а також продемонстрував свій крутий протез????і його можливості. Діти охоче розпитували нашого Героя та дізналися більше про протезування наших НЕЗЛАМНИХ Захисників ????????. Потім учні нашої школи мали також можливість пограти у дружній футбол. До цієї гри приєдналися і наші запрошені Герої ???????? зі шпиталя, а також їхній реабілітолог Андрій Кравчук. Всі отримали позитивні емоції. А наш гість, Валентин Осовський, отримав на згадку про зустріч Кубок ????- гільзу з намальованою емблемою ФК "Покрова АМР", з найкращими побажаннями для його команди, а саме, перемоги ⚽ у майбутніх футбольних матчах і віри у нашу спільну головну Перемогу????????!!!
Слава Україні і ГЕРОЯМ Слава !!!