Прощання з 1 класомСаме з Букваря починається цікавий шлях у світ знань. Сьогодні, 29 травня 2024 року, у 1- Б класі (кл.кер. Таня Казьмир) відбулося свято "Прощання з 1 класом"
День вітання і прощання -
Свято перших Букварів.
Перша сходинка зростання
Для найменших школярів
 
Як швидко пролетів рік. Як швидко виросли першокласники. Сьогодні вони співали, танцювали, декламували вірші, як справжні актори.❤️
Активними учасниками свята були і батьки, які майстерно виконували усі завдання, розв'язували задачі, відгадували загадки, відповідали на запитання та підтримували дітей????
З вітальними словами звернулися заступники директора Ірина Костюк та Наталія Футрук, які привітали усіх присутніх із закінченням навчального року, побажали мирних , безпечних та щасливих канікул нашим першокласникам, подякували батькам за співпрацю.
Діти отримали Свідоцтва про успішне закінчення 1 класу, а батьки - подяки за активну участь у житті класу та гімназії.
Не менш цікавою була друга частина свята. Діти відвідали майстер-клас з випікання піци. Це було неперевершено! Море позитивних емоцій та вражень. Смачно поласували власною випічкою???? та лимонадом????
Свято закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався. І це свято - перша сходинка у шкільному житті, яку першокласники успішно подолали разом із своєю першою учителькою Тетяною Казьмир, яка стала для них другою мамою, другом і наставником та асистентом учителя Марія Малко.
 
 

Останнє опубліковане

23.06.2024
Форум - Відкриваючи лідера в Мені

Цікавий досвід - знайомство із програмою "ЛідерУМені".

17.06.2024
Вручення документів про освіту

Сьогодні 48 випускників нашої Гімназії отримали документи про освіту.

06.06.2024
Туристсько-краєзнавча спартакіада

Нашу гімназію представила команда під назвою «Рутени».

03.06.2024
Літня школа «Пізнайки»

Сьогодні наша гімназія гостинно прийняла дітей, які вирішили частину літа провести зі шкільними друзями.