Внутрішній моніторинг якості освіти під час війниУ травні 2023 наша Гімназія була учасницею загальнодержавного моніторингу знань учнів 6,8 класів з української мови та математики. Цікаво було побачити результати наших українських школярів.
 
Сьогодні була така нагода: під час вебінару "Внутрішній моніторинг якості освіти під час війни", який організувало Управління Державної служби якості освіти у Львівській області , було проаналізовано успіхи дітей, ознайомлено керівників з інструментами проведення внутрішнього моніторингу та надано слушні поради щодо організації роботи з подолання освітніх втрат.
Дякую за фахову онлайн - зустріч.

Останнє опубліковане

28.09.2023
Для підтримки ЗСУ

Напередодні Дня Захисників і Захисниць ми об'єднали творчі таланти школярів та кулінарні здібності батьків для підтримки ЗСУ.

25.09.2023
Талановиті діти біля талановитих майстрів!

Сьогодні учні 5-А класу разом із Orysia Ihnatiuk відвідали перший день IV благодійного Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «При майстрах якось легше. Вони - як Атланти…»

21.09.2023
Діти України за мир

У Міжнародний день миру в 2-А класі (керівник Куровець Сніжана Валеріївна) була проведена виховна година "Діти України за мир"

20.09.2023
Форум лідерів Львівщини

Сьогодні наш педагог-організатор Юлія Кулявець мала дуже важливу місію, супроводжувати відповідальних, ініціативних, різних лідерів українського самоврядування, зокрема Гімназії №2, міста Червоноград на регіональний форум лідерів Львівщини "ВІР".

18.09.2023
Хай небо буде мирним, а Україна чистою!

Напередодні Всесвітнього дня прибирання учні 5-а та 8 -б класу Гімназії 2 за ініціативи класних керівників Марії Білоус та Орести Ігнатюк долучилися до акції "Зробимо Україну чистою "Let's do it Ukraine" .