Звіт директораСьогодні відбувся звіт директора Гімназії №2 Руслани Верескун за підсумками роботи 2022-2023 н.р.
Спільно з батьківським самоврядуванням, учительським колективом та усіма працівниками закладу, учнівським самоврядуванням було відзначено позитивні моменти роботи колективу та особливо приділено увагу тому, що потребує покращення і вдосконалення.
Усі присутні разом з головою батьківського самоврядування Maryana Volosko та заступником Таня Герунович пітримують Стратегію розвитку Гімназії на 2022-2027р.р. та накреслили шляхи її реалізації на наступний навчальний рік.
З детальним звітом ви можете ознайомитися на сайті закладу.
Дякуємо ЗСУ за можливість навчати, працювати і бути командою.
Рухаємося далі.

Останнє опубліковане

28.09.2023
Для підтримки ЗСУ

Напередодні Дня Захисників і Захисниць ми об'єднали творчі таланти школярів та кулінарні здібності батьків для підтримки ЗСУ.

25.09.2023
Талановиті діти біля талановитих майстрів!

Сьогодні учні 5-А класу разом із Orysia Ihnatiuk відвідали перший день IV благодійного Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «При майстрах якось легше. Вони - як Атланти…»

21.09.2023
Діти України за мир

У Міжнародний день миру в 2-А класі (керівник Куровець Сніжана Валеріївна) була проведена виховна година "Діти України за мир"

20.09.2023
Форум лідерів Львівщини

Сьогодні наш педагог-організатор Юлія Кулявець мала дуже важливу місію, супроводжувати відповідальних, ініціативних, різних лідерів українського самоврядування, зокрема Гімназії №2, міста Червоноград на регіональний форум лідерів Львівщини "ВІР".

18.09.2023
Хай небо буде мирним, а Україна чистою!

Напередодні Всесвітнього дня прибирання учні 5-а та 8 -б класу Гімназії 2 за ініціативи класних керівників Марії Білоус та Орести Ігнатюк долучилися до акції "Зробимо Україну чистою "Let's do it Ukraine" .