Пам'ятаємо! Єднаємося! Переможемо! Інформаційні матеріали до 90-х роковин Голодомору 1932–1933 років




Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв
Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–
1947 років.
У 2023-му День пам’яті жертв голодомору припадає на 25 листопада.
Цього року ми вдруге вшановуватимемо жертв сталінського геноциду в
умовах повномасштабної війни, яка супроводжується геноцидними діями росії
проти українців.
Відповідно до Указу Президента України No598/2021 «Про заходи у
зв'язку з 90-ми роковинами Голодомору 1932 - 1933 років в Україні - геноциду
Українського народу» з метою гідного ушанування пам'яті жертв голодомору

в закладах освіти рекомендовано провести тематичні заходи, зокрема онлайн-
лекторії, семінари, конференції, виставки тощо.

При підготовці заходів рекомендуємо використовувати тематичні
інформаційні матеріали підготовлені Українським інститутом національної
пам’яті (додаються). Також просимо розмістити їх на офіційних сайтах
департаментів /управлінь освіти, закладів післядипломної педагогічної освіти,
закладів загальної середньої освіти, центрів патріотичного виховання,
краєзнавства, туризму тощо.


Додаток: 14 арк.

Приєднані файли
ІМ_до_Голодомору_2023.pdf

Останнє опубліковане

02.12.2023
Справжнісінькі вечорниці.

На вулиці завиває вітер, сипле сніг, а у Гімназія #12 Червоноградської ТГ тепло та атмосферно, адже випускники організували справжнісінькі вечорниці. Народні пісні, танці та забави - запорука не лише гарного настрою, а й збреження українських традицій. Щиро дякуємо учням 9-А класу за ініціативу та прекрасну організацію!

02.12.2023
Інтелектуально-патріотична гра «Ігри патріотів»

На завершення Тижня школи у нас відбулася інтелектуально-патріотична гра " Ігри патріотів". Запитання з географії, історії та української мови допомогли визначити команди найрозумніших восьмикласників. Щиро вітаємо учнів 8-А та 8-Г класів із перемогою!

01.12.2023
Всесвітній день боротьби зі СНІДом

ВІЛ може торкнутися кожного. ЗМІ говорять про те, що люди з вірусом мають такі ж права й обов’язки, як і решта. Але поза ефірами людей з ВІЛ часто не беруть на роботу, їм не тиснуть руку, не пускають в приміщення та не запрошують на зустрічі. Насправді ж ВІЛ сьогодні – не вирок. Якщо виявити його на ранній стадії та відповідально приймати антиретровірусну терапію (АРТ) під наглядом лікаря чи лікарки, вміст вірусу в крові стає настільки низьким, що навіть може зовсім не передаватися іншій людині. А головне – стан не переростає у СНІД (Синдром набутого імунодефіциту). Тому люди з ВІЛ сьогодні можуть жити повноцінним і безпечним життям. Саме про такі ціннісні орієнтири з учнями 9-В класу дискутувала Лесик М.М., практичний психолог, у Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Почепивши червоні стрічки, школярі підтримали людей, що живуть із цією недугою.

01.12.2023
Тренінг "Моя особиста цінність та безпека"

30 листопада для учнів 9-А класу (кл. керівник Ящишин І. В.) практичним психологом М. Лесик було проведено 2 частину тренінгу "Моя особиста цінність та безпека". Поговорили про "особисті" кордони та вчились їх визначити та відстоювати. Переглянули мультфільм про домашнє насильство і секрети, зрозуміли,що не варто мовчати про такі ситуації. А також встановили власні правила безпеки у спілкуванні з іншими людьми. #16днівпоотинасильства МБО Служба порятунку дітей

01.12.2023
Гра "Коло безпеки"

У середу, 29 листопада, практичний психолог М. Лесик з учнями 6-В класу (кл.керівник Мельник І.М.) провела гру "Коло безпеки". В ході цієї гри учні повторили, що таке насильство. Дізналися про форми і методи його попередження та подолання. А також ознайомилися з особливостями звернення по допомогу у разі ризику ситуації насильства. Учні були дуже активними та допитливими! #16днівпротинасильства