Дзвінка коляда11 січня учні 9-А класу (класний керівник Пиріг І.В.) завітали до кожного класу ЧЗШ №12 із різдвяним благодійним вертепом та дзвінкою колядою. Щиро дякуємо нашій шкільній родині за те, що активно долучилися до доброї справи, а Ірині Володимирівні та 9-А класу - за збереження національних традицій.

Останнє опубліковане

17.01.2022
Урок-спомин "Кіборги витримали, не витримав бетон!"

17 січня класний керівник 5-Б класу ЧЗШ №12 Гудим Л.С. разом зі шкільним бібліотекарем Зубрицькою Л.Ф. провели урок-спомин "Кіборги витримали, не витримав бетон!", де розповіли школярам про трагічні події в Донецькому аеропорту та його захисників-героїв. Учні такж довідалися від бібліотекаря про книжки на цю тему, що є у шкільній бібліотеці. Ліля Сергіївна долучила учнів до творчого процесу: розмалювали листівки про мужніх захисників.

17.01.2022
Участь у проєкті "БлагоДІЙники в дії"

Учні 7 - Г класу ЧЗШ №12 (класний керівник Осіпова О. І.) ЧЗШ №12 м.Червонограда Львівської області активно долучилися до проєкту "БлагоДІЙники в дії". Виконали три завдання: пошили лежаки для тваринок із притулку, виготовили плакати із закликом стерилізувати домашніх тварин і зняли відео про те, чому потрібно забирати тварин із притулку. Звітуємо!!!

17.01.2022
Виховна година «Фортеця «кіборгів»

У 8-А класі ЧЗШ № 12 відбулася виховна година «Фортеця «кіборгів». Учні та класний керівник Ірина Василівна Шеремета вшанували мужніх оборонців Донецького аеропорту. Захищаючи летовище, полягли 100 військових, понад 300 зазнали поранень. Серед героїв – наш земляк, випускник Червоноградської загальноосвітньої школи № 12 Петро Савчук, який віддав найцінніше у боротьбі за суверенітет і територіальну цілісність України – своє життя. 16 січня – Всеукраїнський день пам’яті воїнів – «кіборгів». Ми переконані, що надзвичайно важливо не забувати подвиг захисників, адже вони мужньо боролися за наше гідне майбутнє у незалежній державі Україні.

14.01.2022
Пошиття лежаків для тваринок із притулку

Учні 6-В класу ЧЗШ №12 (класний керівник Лех О.М.) шиють лежаки для тваринок із притулку "Зоозахист". #благодійники_в_дії2021 #happypaw #фокстрот #Червоноградська_загальноосвітня_школа_12

14.01.2022
Фотовиставка "Мій домашній улюбленець"

Учні 6-А класу ЧЗШ №12 (класний керівник Цьох О.Б.) також активно долучилися до проєкту "БлагоДІЙники в дії": підготували класну фотовиставку "Мій домашній улюбленець", зібрали корм для притулку "Зоозахист", створили плакати із закликом стерилізувати домашніх тварин. #благодійники_в_дії2021 #happypaw #фокстрот #Червоноградська_загальноосвітня_школа_12