Відповідно до наказу департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації від 01.04.2024 № 02-01/01/116 «Про проведення обласного фестивалю «Робототехніка та програмування сьогодні і в майбутньому» та з метою розвитку в учнів навиків і знань з робототехніки та програмування, популяризації інноваційних технологій, стимулювання здобувачів освіти до розвитку своїх талантів і пошуку себе у світі майбутнього, був проведений І етап фестивалю. Захист робіт відбувся 30 квітня 2024 року на базі Червоноградського ліцею. Взяли участь учні 7-11 класів гімназій 10, №12 та Червоноградського ліцею. Були представлені як індивідуальні так і колективні роботи учнів на теми: “Знайомство з робототехнікою”, “Розумна оселя”, “Основні поняття робототехніки та історія розвитку”, “Роботизована система вмикання аудіо-файлу за наставленим часом” та “Розумна ферма”. Учні проявили свою зацікавленість з теми робототехніка та з захопленням демонстрували свої роботи. Журі I етапу фестивалю визначили проєкти, які отримали максимальні бали. Перше місце - індивідуальний проєкт "Розумна ферма" отримав учень 11 класу Червоноградського ліцею Манько Микола (вчитель Різник В.), друге місце - “Роботизована система вмикання аудіо-файлу за наставленим часом” отримав учень 10 класу Червоноградського ліцею Вандзьо Володимир (вчитель Різник В.), та два треті місця - індивідуальний проєкт “Основні поняття робототехніки та історія розвитку” - Остапів Назар учень 8 класу гімназії №12 (вчитель Дилин Н.) і колективний проєкт “Розумна оселя” - учні 7 та 9 класів гімназії №10 Хахула Максим, Павлишин Максим та Рубаха Олексій (вчителі Кушик Н. та Скакун К.).
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/422062547_1194266328643052_3599826531854004218_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=PlKZEAe-AZMQ7kNvgFobif9&_nc_oc=AdifRCQ9_29w4O56mtgWQNZK06d0DhvO-dluoCPljr4N49xTeUjFps8nLqG1UOfCQPs&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=00_AYA8fNbxNu-cvyE82f9clDrRYopPJDyBaSmwqTZiDwM0mA&oe=6648CF27)