Інклюзивна освітаІнклюзивні класи все частіше стали з'являтися у школах України.Так, з метою покращення освітнього процесу дітей з особливими потребами у Волсвинській ЗШ І-ІІ ступенів у 2018 році було відкрито перший інклюзивний клас, у якому за інклюзивною формою навчання навчається учень Стельмащук Богдан, з допомогою асистента вчителя Лішки Уляни Петрівни. Згодом у 2019 році було відкрито ще один інклюзивний клас, де навчається учень Михайлишин Сергій, під супроводом асистента вчителя Романчук Василини Василівни. Станом на 2020 рік у школі функціонує два інклюзивні класи. Асистенти вчителя працюють над тим, щоб зробити процес здобуття знань для учнів з особливими потребами доступним та цікавим.

 

 

У 2022-2023 н. р. в школі функцінує 4 класи (1,2,3,8) з інклюзивною формою навчання.

Приєднані файли
Про організацію роботи у 1 інклюзивному класі.docx
Про організацію роботи у 2 інклюзивному класі.docx
Про організацію роботи у 3 інклюзивному класі.docx
Про організацію роботи у 3 інклюзивному класі.docx
Про організацію роботи у 8 інклюзивному класі.docx
Про затвердження персонального складу та роботу команди психолого-педагогічного супроводу у 1 класі з інклюзивним навчанням.docx
Про затвердження персонального складу та роботу команди психолого-педагогічного супроводу у 2 класі з інклюзивним навчанням.docx
Про затвердження персонального складу та роботу команди психолого-педагогічного супроводу у 3 класі з інклюзивним навчанням.docx
Про затвердження персонального складу та роботу команди психолого-педагогічного супроводу у 8 класі з інклюзивним навчанням.docx

Останнє опубліковане

11.06.2024
Мильні бульбашки - улюблена розвага не тільки дітей, а й дорослих.

Мильні бульбашки - улюблена розвага не тільки дітей, а й дорослих.Тому сьомий день літньої школи був присвячений мильним бульбашкам. Ця розвага дуже сподобалась дітям. Учні разом з вчителями Мегісом І.В. та Стельмащук Н. І. приготували розчин для мильних бульбашок і з радістю їх запускали. Діти отримали купу позитивних емоцій. Також діти захоплено малювали на плівці малюнки про дружбу.

10.06.2024
Шостий день літньої школи був днем рухливих ігор.

Шостий день літньої школи був днем рухливих ігор. Ми врахували думку дітей, тому більше часу грали у волейбол. А ще була спортивна естафета, ігри зі скакалками та обручами, а найменші грали у футбол. День був насиченим та цікавим. (Керівники: Костенюк О.Б. та Сірант Н.П.)

07.06.2024
П'ятий день літньої школи.

П'ятий день літньої школи. Сьогодні до нас завітали гості з Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді - методист Скороход Оксана Василівна та керівник гуртка Крук Оксана Михайлівна. Діти помандрували у світ природи, адже Природа - це щастя! Учні прослухали легенду про рослини, взяли участь у конкурсі на кращого знавця лікарських рослин, виготовили емблему, провели конкурс віршів та пісень про природу. Працівники ЦЕНТУМу подарували школі гібіскуси, які разом з учнями висадили біля школи. Дякуємо нашим гостям за цікаво проведений час.

06.06.2024
Четвертий день літньої школи був днем англійської мови.

Четвертий день літньої школи був днем англійської мови. Учні із задоволенням проходили квест "Can you find and do?" з допомогою маршрутної карти та створили музичний флешмоб (керівники Лялюк К.В., Гілевич Н.В.).

05.06.2024
Третій день літньої школи.

Третій день літньої школи. Сьогодні у нас в гостях були працівники Будинку дитячої та юнацької творчості м. Соснівки Лащ О.О. та Гук І.І., які провели для учнів майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки. Діти були дуже задоволені. Чекаємо наступної зустрічі.