Стоп булінг



 

Міністерство юстиції розпочинає інформаційну кампанію щодо протидії булінгу.

Про це повідомила заступниця міністра юстиції Валерія Коломієць.

За її словами, булінг є доволі поширеним в закладах освіти в усьому світі, зокрема, і в Україні.

«Серед тем, з яких просять провести заходи у навчальних закладах, найзапитуваніша – саме булінг, в усіх його видах. Наша мета – допомогти жертвам цькувань та роз’яснити, чому не варто приховувати факти булінгу та куди звертатися по допомогу», – зазначила Коломієць.

 

Вона також наголосила, що систематичні знущання, принизливе ставлення, образи та інші види психологічного насильства як з боку дітей, так і з боку вчителів є неприпустимими і вимагають відповідної реакції.

Окрім того, вона повідомила, що якщо батькам або дитині потрібна правова допомога, її можна отримати у месенджерах Телеграм чи Вайбер, скористатися мобільним застосунком «Безоплатна правова допомога», завантаживши його через Google Play чи App Store за посиланням, завантажити мобільний застосунок «Твоє право» або зателефонувати за безкоштовним номером 0 800 213 103.

У Міністерстві юстиції нагадують, що за булінг учасника освітнього процесу, внаслідок чого була заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого, наступає адміністративна відповідальність, яка передбачає накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від двадцяти до сорока годин.

У випадку, коли булінг вчиняли діти до 16 років – до відповідальності притягають батьків булерів.

 

ПОРЯДОК

реагування на випадки булінгу (цькування)

  1. Загальні положення

  2. Цей Порядок визначає механізм реагування на випадки булінгу (цькування) в школі.

Приєднані файли
ПОРЯДОК реагування на випадкибулінгу додаток дод 1.docx
Порядок подання та розгляду заяв про випадки булінгу.docx
План заходів з протидії булінгу..docx

Останнє опубліковане

22.03.2024
Всесвітній день Землі

Щорічно 20 березня світ відзначає Всесвітній день Землі ????, а 22 березня - Всесвітній день води ????????????. Отож, і здобувачі освіти нашої гімназії (учні 6-А, 7-А, 7-Б, 7-В, 7-Г, 7-Д, 8-А, 9-А, 9-Б, 9-А класів) разом зі своєю учителькою географії Ольга Лемеха взяли участь у святкуванні цих дат. Проведеними в гімназії заходами: відеолекторіями, вікторинами, іграми, геокінозалами, складанням плакатів із пазлів ми привернули увагу здобувачів освіти до важливості збереження Землі та води для майбутніх поколінь, нагадали про необхідність дбайливого ставлення до природи. Адже майбутнє планети в наших руках!

22.03.2024
День води

Сьогодні, 22 березня, у всьому світі проходять заходи з відзначення Всесвітнього дня води. З метою підвищення екологічної свідомості і обізнаності учнів щодо проблем, пов’язаних з водними ресурсами у 6-Б, 6- В, 6-Г класах пройшли квести «Вода-це життя»(вчитель Пізнаємо природу Горбач Л.Ф. Леся Горбач). Діти дізнались про історію події, проблеми водопостачання в світі і у рідному місті, розв’язували ребуси, філворд, виготовляли паперові фільтри і пропонували свої кроки у вирішенні проблеми водозабезпечення. Переможці квесту отримували «еліксир життя»

22.03.2024
Всесвітній день Землі.

"Ми не успадкували землю від своїх батьків, ми позичили її у своїх дітей" - цими словами Лі Толбот закликає усіх людей піклуватися про Землю, зберігати її. Адже, піклуючись про Землю, ми турбуємось про своїх дітей. Учнями 5-В, 5-Г, 6-В, 6-Г, 8-В класів, була проведена акція ,,Зроби планету кращою''( вчитель географії Тарасюк Р.М.Раіса Тарасюк)Учасники агітбригади ,,Діти Землі'' підготували текст звернення та виготовили буклет ,,Увійди в природу другом - і світ стане чудовим!'' Юні дослідники і раціоналізатори презентували свої роботи. Земля- наш спільний дім! Бережімо його!

16.03.2024
Профорієнтація

Днями учні 9-В та 9-Г класів Гімназія імені родини Луговських побували у Червоноградський професійний гірничо-будівельний ліцей на профорієнтаційній екскурсії. Головним завданням даного заходу було розширення уявлення дітей про світ професій, актуальність на ринку праці регіону, зокрема тих професій, яким навчають в ліцеї. Дякуємо майстру виробничого навчання Сергію Валерійовичу Синило за співпрацю.