КОНКУРС НА ВАКАНТНУ ПОСАДУ ПЕДАГОГІЧНОГО ПРАЦІВНИКА ЦЕНТРУ ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВЦентр професійного розвитку педагогічних працівників

Червоноградської міської ради Львівської області

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ВАКАНТНУ ПОСАДУ

педагогічного працівника Центру професійного розвитку педагогічних працівників Червоноградської міської ради Львівської області

 1. Найменування і місцезнаходження установи:
  Центр професійного розвитку педагогічних працівників Червоноградської міської ради Львівської області;
 • вул. Шухевича, 7, м. Червоноград, Львівська область, 80100.

 

 1. Найменування посади та умови оплати праці:
 • Консультант – 1 посада - (з питань: координації діяльності та консультування професійної спільноти учителів початкових класів та усіх професійних спільнот педагогічних працівників ЗЗСО з медіаосвіти та медіаграмотності; проведення супервізії; організація та консультування щодо проведення супервізії; консультування з питань впровадження дистанційних технологій навчання в ЗЗСО).
 • Посадовий оклад, надбавки, доплати встановлюються трудовим договором відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2012 року № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», наказу Міністерства освіти і науки України від 26 вересня 2005 року «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ».
 1. Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду педагогічного працівника Центру професійного розвитку педагогічних працівників Червоноградської міської ради Львівської області:

бути громадянином України, вільно володіти державною мовою, вища педагогічна освіта на рівні магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менш як п’ять років, має організаторські здібності, фізичний і психічний стан якого не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

 

 1. Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсі, та строк їх подання:
  особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, подає (особисто або уповноважена згідно з довіреністю особа) такі документи:

- копію паспорта громадянина України;

- письмову заяву про участь у конкурсі;

- автобіографію або резюме;

- копію трудової книжки;

- копія (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

Строк подання документів  для участі у конкурсному відборі становить не більше 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, непередбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

 

 1. Дата, місце та етапи проведення конкурсу:
  • прийняття документів від осіб, які виявили бажання брати участь у конкурсі, з 14 грудня 2021 року по 12 січня 2022 року;
  • перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам 13 січня 2022 року;
 • допущення претендентів до участі в конкурсному відборі 13 січня 2022 року;
  • проведення конкурсного відбору:
  - складання письмового іспиту для знань законодавства України у сфері освіти, інших нормативно-правових актів у сфері освіти, Положення про Центр професійного розвитку педагогічних працівників;
  - проведення співбесіди.
  Конкурсний відбір відбудеться 17 січня 2022 року о 13.30 год. в приміщенні методичного кабінету Червоноградської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 (м. Червоноград, вулиця Клюсівська, 3).
  • визначення переможця конкурсу та оприлюднення результатів конкурсу 17 січня 2022 року.

Подання документів здійснюється за адресою:
Львівська область, м. Червоноград, вулиця Шухевича, 7, Центр професійного розвитку педагогічних працівників Червоноградської міської ради Львівської області.

 

 1. Прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсу:

Майко Оксана Володимирівна, profcenterosvity@gmail.com

(03249) 4 10 50

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Останнє опубліковане

06.06.2024
ВИШКІЛ ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ ПРЕДМЕТА ЗАХИСТ УКРАЇНИ ТА КЕРІВНИКІВ ГУРТКІВ СОКІЛ «ДЖУРА»

ВИШКІЛ ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ ПРЕДМЕТА ЗАХИСТ УКРАЇНИ ТА КЕРІВНИКІВ ГУРТКІВ СОКІЛ «ДЖУРА»

05.06.2024
ЗАПРОШУЄМО НА ОБЛАСНИЙ ФЕСТИВАЛЬ

ЗАПРОШУЄМО НА ОБЛАСНИЙ ФЕСТИВАЛЬ "РОБОТОТЕХНІКА ТА ПРОГРАМУВАННЯ: СЬОГОДЕННЯ І МАЙБУТНЄ" У М. ЧЕРВОНОГРАД!

22.05.2024
ВІДБУВСЯ МІЖШКІЛЬНИЙ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОЇ ГРИ

ВІДБУВСЯ МІЖШКІЛЬНИЙ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОЇ ГРИ "СОКІЛ" ("ДЖУРА")

20.05.2024
Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 11 класу у 2023-2024 н.р.

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 11 класу у 2023-2024 н.р.

03.05.2024
ВІДБУЛИСЯ ОБЛАСНІ ЗМАГАННЯ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

ВІДБУЛИСЯ ОБЛАСНІ ЗМАГАННЯ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ