Інформаційні матеріали до 90-х роковин Голодомору 1932–1933 років



Український інститут національної пам'яті Пам'ятаємо! Єднаємося! Переможемо! Інформаційні матеріали до 90-х роковин Голодомору 1932–1933 років
Приєднані файли
Інформаційні матеріали.pdf

Останнє опубліковане

02.09.2024
Обереги для воїнів

У перший день нового навчального року ми дякуємо захисникам за наш спокій і виготовили їм обереги - сердечка. Інклюзивна група середнього дошкільного віку № 3. Вихователь: Оксана Креховець. Асистент вихователя: Галина Якимів.

01.09.2024
Алгоритм дій під час повітряної тривоги

У сучасних реаліях України безпека дітей у закладах дошкільної освіти має особливе значення. У разі оголошення повітряної тривоги МОН нагадує алгоритм дій для працівників дошкілля, який подано в добірці слайдів. Кожен із них містить інструкцію щодо конкретного етапу — від оголошення сигналу тривоги до повернення з укриття.

01.05.2024
Інформація щодо протидії торгівлі людьми

Торгівля людьми – здійснення незаконної угоди, об’єктом якої є людина, а так само вербування, переміщення, переховування, передача або одержання людини, вчинені з метою експлуатації, у тому числі сексуальної, з використанням обману, шахрайства, шантажу, уразливого стану людини або із застосуванням чи погрозою застосування насильства, з використанням службового становища або матеріальної чи іншої залежності від іншої особи, що відповідно до Кримінального кодексу України визнаються злочином. Торгівля людьми є особливо тяжким злочином, і відповідно до статті 149 Кримінального кодексу України «Торгівля людьми або інша незаконна угода щодо передачі людини» передбачає покарання осіб, які займаються торгівлею людьми, позбавленням волі на строк від 3 до 15 років. Відповідно до Закону України «Про протидію торгівлі людьми», особи, які постраждали від торгівлі людьми, мають право на безоплатне одержання: інформації щодо своїх прав та можливостей, викладеної мовою, якою володіє така особа; медичної, психологічної, правової та іншої допомоги незалежно від місця проживання; тимчасового розміщення у закладах допомоги для осіб, які постраждали від торгівлі людьми. Особа, яка постраждала від торгівлі людьми на території України та громадяни України, які постраждали від торгівлі людьми на території іншої держави мають однакові права. Надання допомоги особі, яка постраждала від торгівлі людьми, не залежить від: звернення такої особи до правоохоронних органів та її участі у кримінальному процесі; наявності у такої особи документа, що посвідчує особу. Для отримання допомоги, особа, яка вважає себе постраждалою від торгівлі людьми, має звернутися до місцевої державної адміністрації за місцем перебування та подати заяву про встановлення відповідного статусу. За результатами розгляду заяви та інших матеріалів справи, Міністерство соціальної політики України приймає рішення про встановлення або відмову у встановленні статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми.

09.04.2024
Міжнародний день спорту та Всесвітній день здоров’я

Сьогодні у нашому садочку ми відзначили Міжнародний день спорту та Всесвітній день здоров’я особливим заходом - флешмобом "White card”! Ми долучилися до національного проєкту "Цікава фізкультура 2.0 - перезавантаження" ????????. #WhiteCard #Спорт_заради_розвитку #sport_for_development #BeyondSport_peace_sport