ІНФОРМАЦІЙНА НАРАДА ЩОДО ПИТАНЬ ФОРМУВАННЯ РЕГІОНАЛЬНОГО ЗАМОВЛЕННЯ З НАВЧАННЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИІНФОРМАЦІЙНА НАРАДА ЩОДО ПИТАНЬ ФОРМУВАННЯ РЕГІОНАЛЬНОГО ЗАМОВЛЕННЯ З НАВЧАННЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

Відповідно до плану роботи КЗ ЛОР «Львівський інститут післядипломної педагогічної освіти»   22 листопада  2022 року відбулася on-line нарада  для консультантів ЦПРПП, які відповідають за КПК, директорів, заступників директорів, методистів ЗЗСО, ЗДО, ЗПО. ЇЇ провели Сергій ПАЗЮК, заступник директора  КЗ ЛОР ЛОІППО, Ольга КАЛИЧАК, методист кабінету організації навчальної діяльності, Віра ЛИСНЯК, методист кабінету організації навчальної діяльності. Під час наради були розглянуті питання:

  • Організація КПК педагогічних працівників у 2023 р. Формування регіонального замовлення на навчання педагогічних працівників області на КПК у 2023 році;
  • Курси підвищення кваліфікації сестер медичних закладів освіти, формування регіонального замовлення на навчання сестер медичних на КПК у 2024 році.

Ольга КАЛИЧАК ознайомила колег з питаннями формування регіонального замовлення щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників на 2023 рік. Акцентувала увагу щодо особливостей оформлення документів регіонального замовлення з підвищення кваліфікації педагогічних працівників, звернула увагу присутніх на тематику курсів та форми професійної траєкторії розвитку педагогів закладів загальної середньої освіти,  закладів дошкільної та позашкільної освіти, укладання договорів із закладами освіти.

Віра Лисняк інформувала учасників наради про план курсів підвищення кваліфікації сестер медичних закладів освіти та про формування регіонального замовлення на їх навчання  у 2024 році.

Сергій Пазюк інформував колегам про особливості роботи сайту КЗ ЛОР ЛОІППО, умови навчання на курсах.

Участь у нараді взяла консультант ЦПРПП Наталія Водонос, яка координує організацію проходження навчання на курсах підвищення кваліфікації педагогічними працівниками закладів освіти Червоноградської міської ради.

На завершення наради керівники побажали усім педагогам плідної співпраці, взаєморозуміння, вагомих творчих здобутків та успіхів, миру і перемоги.


Останнє опубліковане

05.12.2023
ПСИХОЕДУКАЦІЙНА ЗУСТРІЧ ФАХІВЦІВ ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ЧЕРВОНОГРАДСЬКОЇМР І СОКАЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ.

ПСИХОЕДУКАЦІЙНА ЗУСТРІЧ ФАХІВЦІВ ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ЧЕРВОНОГРАДСЬКОЇМР І СОКАЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ. СЕМІНАР "ВТРАТА. НЕВИЗНАЧЕНА ВТРАТА», «ВІЙНА У СВІТІ ДІТЕЙ. ЯК ГОВОРИТИ З ДІТЬМИ ПРО ВІЙНУ?»

05.12.2023
МУЗИЧНІ КЕРІВНИКИ ЗДО М. ЧЕРВОНОГРАДА В ЗДО Я/С№ 16

МУЗИЧНІ КЕРІВНИКИ ЗДО М. ЧЕРВОНОГРАДА В ЗДО Я/С№ 16

04.12.2023
ЗАВЖДИ УЧНІ! КУРСИ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ І ЛІТЕРАТУРИ НУШ

ЗАВЖДИ УЧНІ! КУРСИ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ І ЛІТЕРАТУРИ НУШ

01.12.2023
АКТИВНА ОСІНЬ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ ТА ПЕДАГОГІВ-ОРГАНІЗАТОРІВ

АКТИВНА ОСІНЬ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ ТА ПЕДАГОГІВ-ОРГАНІЗАТОРІВ

01.12.2023
НАВЧАННЯ ВЧИТЕЛІВ ІСТОРІЇ

НАВЧАННЯ ВЧИТЕЛІВ ІСТОРІЇ