Ділимося досвідомСьогодні вихователі старших груп переймали досвід із складання та використання карт розумових дій . Вихователь Шпик О.В. розповіла про значимисть цього методу у роботі з дітьми.

Останнє опубліковане

04.01.2022
Ділимося досвідом

Сьогодні вихователі старших груп переймали досвід із складання та використання карт розумових дій . Вихователь Шпик О.В. розповіла про значимисть цього методу у роботі з дітьми.

11.12.2021
Новорічні свята

З 17.12.2021 року у закладі проходять новорічні свята. Малята разом з казковими персонажами поринають у фантастичний світ, де лунає музика, спів, сміх і радість, яку дарують з любов'ю педагоги закладу. Дива трапляються під Новий рік.

09.12.2021
Впровадження здоров'язбережувальних технологій у закладі

Завдання сучасного дошкільної освіти-збереження, підтримки та збагачення здоров'я дітей. Вихователь групи "Кораблик", Зьомбра З.В., впроваджує у роботу з дітьми здоров'язбережувальні технології. Весело у грі діти дізнаються про особисту гігієну та що потрібно робити аби бути здоровим.

03.12.2021
Методоб'єднання вихователів середніх груп

В ЗДО я/с №1 відбулося методоб'єднання вихователів середніх груп, на якому педагог Худа К.Ю. поділилася досвідом роботи з технології "Шість цеглинок" та використання її на заняттях з дітьми.