Якщо в дитини піднялася температура тіла, в яких випадках її можливо знизити без ліків, в яких не можна обійтися без жарознижуючих засобів        Із великої кількості представлених в аптеках жарознижуючих засобів є усього два препарати, котрі можливо використовувати без рецепта, - парацетамол та ібупрофен. Ці ліки продаються без рецепту у всіх цивілізованих країнах, їх необхідно мати в кожному домі.

        Звичайно, перед використанням навіть цих «безпечних» засобів батьки повинні уважно прочитати інструкцію і чітко вивчити, коли цей препарат можливо приймати, які покази до його прийому, а також основні принципи його дозування.

        На справді і без ліків у батьків є маса можливостей створити такі умови, щоб дитина легко переносила високу температуру і щоб ця температура не піднімалась до нездорових меж, а саме:

  • багато пити;

  • часте перевітрювання приміщення.


Останнє опубліковане

05.04.2024
Відзнака за участь у конкурсі "Гратися і не боятися"

Педагоги та малята нашого закладу взяли участь у конкурсі підтримки ментального здоров’я дітей «Гратися і не боятися» в рамках реалізації проєкту ЮНІСЕФ «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні», який реалізує ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» за підтримки Міністерства освіти і науки України.

27.02.2024
БРАМА- ОНЛАЙН ВАРТА УКРАЇНИ

Діяльність проєкту Брама направлена на захист медіа простору від російської пропаганди, блокування каналів поширення дезінформації, протиправного та заборонен