ПРО СЕРТИФІКАЦІЮм

Сертифікація педагогічних працівників складається з трьох етапів: незалежного тестування учасників сертифікації, самооцінювання власної педагогічної майстерності та вивчення практичного досвіду роботи вчителя.

Організація незалежного тестування відбудеться відповідно до наказу МОН № 513 від 01.06.2022 https://cutt.ly/jKMmI88

Незалежне тестування вчителів початкової школи відбудеться 10 вересня.

Затверджено зміст тесту, орієнтовний розподіл завдань https://cutt.ly/4GS8SRo і схему нарахування балів сертифікації педагогічних працівників 2022 року https://cutt.ly/hGS89wP.

Зміст тесту визначає Програма незалежного тестування https://cutt.ly/AGS1TxY.

Тест міститиме 100 завдань із вибором однієї правильної відповіді, на виконання яких буде відведено 180 хвилин. Результати тестування визначатимуть на підставі набраної учасником сертифікації кількості балів за виконання всіх тестових завдань.

Результати тестування та інформацію про допущення/недопущення їх до участі в наступному етапі буде розміщено в кабінетах учасників сертифікації до 28 вересня.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Останнє опубліковане

17.05.2024
Безпечна дорога додому

така тема єдиного національного уроку , до якого приєдналися усі учні ,педагоги та інспектор ювенальної превенції Червоноградського РВП ГУНП у Львівській області Віталій Климко.

16.05.2024
У ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

учні та педагоги приєдналися до національної руханки на підтримку ЗСУ

14.05.2024
ДЕНЬ ЦЗ

розпочався із евакуації здобувачів освіти у безпечне місце , згідно з ввідною ( пожежа). У комбінованій естафеті з елементами ЦЗ взяли участь учні 5-9 класів.

25.04.2024
АЛЕЯ ВИПУСКНИКІВ

буде гарною традицією для наступних поколінь , пам'яттю про добрі справи, до яких завжди долучалися здобувачі освіти та педагоги.

18.04.2024
ПРО ВИРОБНИЧЕ НАВЧАННЯ

у Червоноградському професійно - технічному закладі дізналися сьогодні учні 8 - 9 класу від майстрів, викладачів , які завітали у школу.