20 грудня 2022 року розпорядженням Кабінету Міністрів України схвалено Стратегію впровадження гендерної рівності у сфері освіти до 2030 року.
Метою цієї Стратегії є забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, запобігання та протидія будь-якій дискримінації у сфері освіти, для всіх учасниць/учасників освітнього процесу, на всіх рівнях освіти шляхом запровадження змін у структурно-організаційному та змістовно-процесуальному аспекті.
Останнє опубліковане
З метою підвищення обізнаності щодо негативного впливу азартних ігор (ігор на гроші), загрози ігрової залежності (лудоманії), просимо користуватися інформаційними матеріалами за покликанням
Поздимирської гімназії за 2023 -2024 н.р., який відбудеться 14.06. 2024 року о 15.00. (Адміністрація закладу освіти)
"Визначними місцями рідного села" пройшла швидко і дуже цікаво. Сьогодні ділилися своїми знаннями з друзями учасники "літньої школи" .Визначили найкращих знавців історії Поздимира, його героїв, пам'ятні місця. Завершили мандрівку спільним обідом, який самостійно готували на вогні. Звичайно, з участю педагогів Скуби О.Г. та Михалюк Н.Г.
у природу сьогодні у "літній школі". Найбільші враження залишилися в дітей від обіду, який готували разом із педагогами на вогнищі у полі.