ВІД  ГЕРОЇВ  КРУТ ДО ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ29 січня Україна відзначає День пам’яті Героїв Крут. Цього дня ми віддаємо шану стійкості та мужності молодих хлопців, які так само, як і сьогоднішні захисники України, стали на захист української держави та зупинили нападника.  За нашу Незалежність, самостійність, боролися цілі покоління українських патріотів. 

За неї полягли герої «Небесної сотні». За цю перемогу заплачено велику ціну – понад сто життів. Їх назвали Небесною Сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, на вулицях Грушевського та Інститутській. Вони полягли за честь, за волю, за право бути народом – джерелом і мірилом влади у власній державі; за країну, в якій не страшно жити й народжувати дітей.

За неї гинуть українські воїни та мирні мешканці на Сході. Сьогодні, захищаючи свою країну, ми відстоюємо незалежність та право на існування. Через муки та біль, сльози та боротьбу народжується нація, нація патріотів, сильних, вільних людей здатних захистити власний дім від зовнішньої агресії. Найвищий подвиг щодня здійснюють наші захисники, вони проходять такі випробування, які порівнюють з пеклом. 

ПАМ’ЯТАЄМО!!!    ПЕРЕМАГАЄМО!!!


Останнє опубліковане

23.06.2024
Форум - Відкриваючи лідера в Мені

Цікавий досвід - знайомство із програмою "ЛідерУМені".

17.06.2024
Вручення документів про освіту

Сьогодні 48 випускників нашої Гімназії отримали документи про освіту.

06.06.2024
Туристсько-краєзнавча спартакіада

Нашу гімназію представила команда під назвою «Рутени».

03.06.2024
Літня школа «Пізнайки»

Сьогодні наша гімназія гостинно прийняла дітей, які вирішили частину літа провести зі шкільними друзями.