РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНОЇ ТА ФІНАНСОВОЇ ОСВІТИ «АФЛАТОТ» В ЗАКЛАДАХ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ МІСТАРЕАЛІЗАЦІЯ ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНОЇ ТА ФІНАНСОВОЇ ОСВІТИ «АФЛАТОТ» В ЗАКЛАДАХ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ МІСТА

У рамках реалізаціїзаходів програми розвитку освіти Львівської області на 2021-2025 роки - Міжнародного проєктусоціальної та фінансової освіти дітей  віком від 3-6 років «Афлатот» 16 червня 2022 року пройшов семінар-практикум «Сутність і зміст освітнього напряму «Дитина в соціумі». Соціально фінансова освіта дошкільників. Інваріативна складова Базового компоненту дошкільної освіти». Творча зустріч освітян відбулася у ЗДО № 1 м. Червонограда задля підтримки, згуртування думок та ідей, досвіду навколо економічного виховання дошкільнят.

Любов Зеленко, головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої освіти та позашкільної роботи, зазначила про зміни в оновленому Базовому компоненті дошкільної освіти, використання парціальних програм для організації навчальної та пізнавальної діяльності дошкільників, їхню інтеграцію в освітній процес.

Під час практичного модуляпедагогами закладів дошкільної освіти міста Червонограда, які працюють за програмою, ділились досвідом роботи, а саме:

  • Медіа- карусель «Ранкова зустріч»презентували Наталія Романик,вихователь-методист, та Світлана Ляшук, вихователь ЗДО № 1.
  • Майстер-клас «Інтегрована гра «Подружися з гривнею»» провелиМарія Закала, вихователь-методист та Світлана Горинь, вихователь ЗДО № 4 .
  • Повправлялисяв ігровій діяльності за сприянням педагогів ЗДО № 5-  Валентини Кочетової, директора, та ОксаниТурко, вихователя.
  • Людмила Мойко, вихователь-методист, та Марія Чуніс, інструктор зфізкультури ЗДО № 13 запросиливсіх до участі в еко-марафоні «Plogging».
  • Арт-квестом«У світі емоцій» ділились досвідом роботи педагогиЗДО № 6 –Леся Сахарук, вихователь-методист, Ольга Голубовська, практичний психолог, Тетяна Чігінцева, вихователь.
  • Під час дайджесту для батьків, який підготували Надія Пукач, директор, та Оксана Семенюк, вихователь-методист ЗДО № 17, учасники семінару взяли участь у практичному тренінгу.

         Колеги, які завітали на захід, адміністрація ЗДО № 5 м. Сокаль -  директор, Людмила Венгерак та вихователь-методист,  Світлана Волошина -  відзначили роботу ЗДО м. Червонограда щодо інтеграції змісту програми «Афлатот» в освітній процес через принципи змістовності, системності, поступового ускладнення матеріалу та в різні види діяльності.

Приєднані файли
лист.docx

Останнє опубліковане

22.06.2023
ОТРИМАНО ПІДРУЧНИК ІНТЕГРОВАНОГО КУРСУ» «ПІЗНАЄМО ПРИРОДУ»

ОТРИМАНО ПІДРУЧНИК ІНТЕГРОВАНОГО КУРСУ» «ПІЗНАЄМО ПРИРОДУ»

16.05.2023
ОБЛАСНА ГІМНАЗІАДА З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

ОБЛАСНА ГІМНАЗІАДА З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

01.05.2023
НАВЧАЛЬНО-ПОЛЬОВІ ЗБОРИ

НАВЧАЛЬНО-ПОЛЬОВІ ЗБОРИ

01.05.2023
ОБЛАСНА ГІМНАЗІАДА З ФУТБОЛУ

ОБЛАСНА ГІМНАЗІАДА З ФУТБОЛУ

20.06.2022
РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНОЇ ТА ФІНАНСОВОЇ ОСВІТИ «АФЛАТОТ» В ЗАКЛАДАХ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ МІСТА

РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНОЇ ТА ФІНАНСОВОЇ ОСВІТИ «АФЛАТОТ» В ЗАКЛАДАХ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ МІСТА