Захід "Єдиний урок з безпеки"Сьогодні учні 3-х класів та 4-А класу мали цікаву та пізнавальну зустріч з начальником караулу Державної Пожежної - рятувальної частини 4 Державного Пожежно - рятувального загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Україні, капітаном служби цивільного захисту Кушкою Володимиром Михайловичем який розповів школярам про правила безпечної поведінки в поботі, а також особливо увагу звернув на вибухо- небезпечні предмети, їх можливо місце розташування. Діти отримали відповіді на запитання , які їх цікавили.

Останнє опубліковане

23.09.2022
" Криниця мудрості Василя Сухомлинського".

На протязі двох тижнів з 12.09 по 23.09.22 року для учнів 1-4 класів бібліотекар школи Саніна Тетяна Миколаївна провела калейдоскоп бібліотечних уроків " Криниця мудрості Василя Сухомлинського". Вона ознайомила школярів з біографією видатного педагога та його творами - " Казка про щастя", " Ледача подушка" , " Іспит по доброті" та інші. Школярі із задоволенням переглянули відео за вказанами творами та обговорили переглянуте. Учні 1-2 класів малювали героїв казок Василя Сухомлинського, які стали окрасою бібліотечної книжкової виставки " Василь Сухомлинський - видатний український педагог"

23.09.2022
«Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців»

Колись Олександр Довженко сказав: «Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців». Це справді так. Історію потрібно вивчати, тому що це не тільки наше минуле. Це найбільша цінність, наша основа. Тому де ж, як не в Музей історії релігії (Палац Потоцьких) про це докладно дізнатися! Із великою цікавістю учні 4-А класу разом із класним керівником Уляною Чавс слухали історичні факти про створення Палацу Потоцьких, захоплювалися роботами Сергія Солодкого – талановитого художника, геолога та історика. Побували у підземеллі, де довідались багато таємничого і казкового. Чудова робота працівників музею та захоплююча історія екскурсовода Маріанни Чорнобривої залишила незабутні враження маленьких дослідників. Адже крутий екскурсовод той, після зустрічі з яким хочеться сказати: «вау», потиснути руку і потім ще раз прийти. Дякуємо Вам, Маріанно. Ви – круті! Сподіваємося знову відвідати музей. ВИ НАМ ЩЕ НЕ ВСЕ РОЗПОВІЛИ.

21.09.2022
Міжнародний день миру.

З нагоди Дня миру у школі пройшли тематичні заходи під час яких школярі висловлювали побажаннями миру та злагоди і закликали всіх людей : " Вчіться робити добро людям і творити добро на Землі. Живіть у мирі та злагоді!" Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що - небудь дієве заради спокою на Землі. Адже найбільше у світі щастя - це мир.

21.09.2022
Захід "Єдиний урок з безпеки"

Сьогодні учні 3-х класів та 4-А класу мали цікаву та пізнавальну зустріч з начальником караулу Державної Пожежної - рятувальної частини 4 Державного Пожежно - рятувального загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Україні, капітаном служби цивільного захисту Кушкою Володимиром Михайловичем який розповів школярам про правила безпечної поведінки в поботі, а також особливо увагу звернув на вибухо- небезпечні предмети, їх можливо місце розташування. Діти отримали відповіді на запитання , які їх цікавили.