«ДОРОЖНЯ КАРТА ПРОТИДІЇ НАСИЛЬСТВУ»«ДОРОЖНЯ КАРТА ПРОТИДІЇ НАСИЛЬСТВУ»

«Дорожня карта протидії насильству» – така назва міжгалузевого семінару-тренінгу, який відбувся 01 грудня для заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти. Проведений захід за ініціативи Червоноградського центру соціальних служб та відділу освіти Червоноградської міської ради.

Тема протидії насильству, на жаль, залишається актуальною. І хоча причини таких фактів різні, та наслідки в усіх випадках дуже схожі: страждають і руйнуються сім’ї; жертвами стають найбільш незахищені особи – насамперед діти, особи з інвалідність чи літнього віку…

Але на будь-яку дію є протидія! Як запобігти насиллю, куди звернутися потерпілим , хто і як може допомогти жертвам і зупинити кривдників – саме ці питання були розглянуті учасниками семінару. Аналізуючи життєві ситуації, запропоновані психологинею Центру соціальних служб Христиною Чемерис, педагоги ділилися досвідом реагування, обговорювали можливі способи допомоги дітям – жертвам насилля, дізнавалися про діяльність установ та організацій, які працюють із кривдниками та потерпілими.

Багато цінної інформації учасники почерпнули від начальниці сектору ювенальної превенції Ірини Панасюк, фахівчині з соціальної роботи ЦСС Оксани Котик, спеціаліста відділу у справах дітей Червоноградської міської ради Олександра Стояновського, спеціалістки І категорії управління праці та соціального захисту населення Оксани Сковронської.  Христина Чемерис підготувала для учасників семінару-тренінгу тематичний буклет «Дорожня карта», де подана інформація щодо суб’єків, які здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі.

Головна спеціалістка відділу освіти Галина Лобащук наголосила на необхідності та ефективності тісної співпраці працівників закладів освіти, виконавчих, правоохоронних  органів, центрів і служб соціального супроводу та соціальної підтримки у питаннях як профілактики насилля, так і допомоги тим, хто став жертвами.   

 

Галина Лобащук


Останнє опубліковане

16.05.2023
ОБЛАСНА ГІМНАЗІАДА З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

ОБЛАСНА ГІМНАЗІАДА З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

01.05.2023
НАВЧАЛЬНО-ПОЛЬОВІ ЗБОРИ

НАВЧАЛЬНО-ПОЛЬОВІ ЗБОРИ

01.05.2023
ОБЛАСНА ГІМНАЗІАДА З ФУТБОЛУ

ОБЛАСНА ГІМНАЗІАДА З ФУТБОЛУ

20.06.2022
РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНОЇ ТА ФІНАНСОВОЇ ОСВІТИ «АФЛАТОТ» В ЗАКЛАДАХ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ МІСТА

РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНОЇ ТА ФІНАНСОВОЇ ОСВІТИ «АФЛАТОТ» В ЗАКЛАДАХ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ МІСТА

23.02.2022
ВІДБУВСЯ МІСЬКИЙ КОНКУРС-ЗАХИСТ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ УЧНІВ

ВІДБУВСЯ МІСЬКИЙ КОНКУРС-ЗАХИСТ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ УЧНІВ